Skocz do zawartości

Uchwyt/schowek na okulary


Hesky

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolony ze swojego auta, ale jedną rzeczą, którą  seria 4 zaskoczyła mnie „in minus” jest brak schowka na okulary. Dla mnie jest to naprawdę ważna rzecz. Do tej pory w autach którymi jeździłem/jeżdżę miałem schowek na okulary albo przy lusterku wewnętrznym (toyota, honda, ford) albo w miejscu uchwytu nad drzwiami kierowcy (opel, volvo) – w 4-ce nie ma uchwytów z przodu.

Wkładanie do cupholdera powoduje rysowanie okularów, te wszystkie klipsy/uchwyty/pojemniki przypinane/przyklejane do osłon słonecznych nie podobają mi się i dodatkowo ograniczają funkcjonalność osłony, szczególnie w bocznym położeniu. Do tej pory nie natrafiłem na jakieś przyzwoite rozwiązanie, a wiele pomysłów ociera się już o druciarstwo.

Ostatecznie kupiłem organizer do podłokietnika.

https://allegro.pl/oferta/organizer-box-do-samochodu-bmw-3-serie-schowek-13360746152

W przegródce mieszczą się okulary (nakleiłem dodatkowo kawałek filcu na ściance aby się  nie rysowały) i na razie jakoś to spełnia moje oczekiwania.

20240121_1312144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 09:14, Hesky napisał(a):

Problem w tym, że od rocznika 2023 już tego schowka nie montują.

Dokładnie mam ten sam problem i nad tym samym ubolewam.
Co więcej, swój problem rozwiązałem dokładnie tak jak Ty... Na razie nie mam lepszych pomysłów i chyba tak będzie musiało pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.