Skocz do zawartości

Obudowy lusterek z włókna węglowego


siwyZS

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś byłby zainteresowany grupowym zakupem?

Jeden model pasuje do G20/G21/G22/G26/G30/G31

Orientacyjny koszt lusterek to 550zł, do tego przesyłki w zależności od wielkości zamówienia, przy 5 osobach myślę, że koło 100zł.

Lusterka robione w UK, nie jakiś Aliexpress.

 

Zrzut ekranu 2023-12-20 o 14.02.30.jpg

Zrzut ekranu 2023-12-20 o 14.02.52.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Lusterka robione w UK, nie jakiś Aliexpress.

Żeby było śmieszniej, zdjęcia które wrzuciłeś pochodzą z Ali. https://pl.aliexpress.com/item/1005002009237623.html?gatewayAdapt=glo2pol rzuć okiem na odbicie lustrze na górnym lusterku, 1:1

Druga sprawa za 550zł z UK to 100% chińczyk z marżą pośrednika. Ogólnie chińczyki nie są złe, ale trzeba wiedzieć gdzie kupować. Wiele firm z USA (w tym popularny Kies Motorsport) bierze swój towar od Dongsai carbon, ich produkty często można poznać po tym logo:
image.png.fd373785fc1479a378ed3f16dfac1a48.png

Jak już chcesz budżetowo dobry jakościowo towar kupić to lepiej brać u źródła niż u pośredników. Tutaj kontakt do sprzedawcy tych karbonów https://www.instagram.com/dongsai_jack/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, trochę prześledziłem firmę i nie podają praktycznie nigdzie adresu i wygląda jakby nie robili tych rzecz, o VAT też nie pomyślałem.

Dla potomności chodziło o CT Carbon, opinie mają całkiem dobre, ale po całej zabawie to łatwiej mi to z USA ściągnąć.

Człowiek uczy się całe życie 😉

Edytowane przez siwyZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.12.2023 o 20:14, siwyZS napisał(a):

Ktoś byłby zainteresowany grupowym zakupem?

Jeden model pasuje do G20/G21/G22/G26/G30/G31

Orientacyjny koszt lusterek to 550zł, do tego przesyłki w zależności od wielkości zamówienia, przy 5 osobach myślę, że koło 100zł. Buckshot Roulette

Lusterka robione w UK, nie jakiś Aliexpress.

Szukałem lusterek do mojego G30 i zakup grupowy wydaje się świetnym pomysłem. Proszę o wpisanie mnie na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.