Skocz do zawartości

Ściaganie auta w prawo oraz wibracje podczas jazdy


bik_raddek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam BMW e60 3.0d 218km z 2005r. Mój problem polega na tym ze podczas jazdy po puszczeniu kierownicy auto natyczmiast skreca w prawo oraz przy predkosci od ok 100km/h do 160km/h wystepuja wibracje calego auto. Zakładam tutaj temat ponieważ w aucie do tej pory zostało wymienionych mnóstwo rzeczy i wydanych zostało sporo pieniędzy: 

Co zostało zrobine do tej pory:

- nowe felgi
-nowe opony
-wywazenie kół

- zbieżność 

- regeneracja wału napędowego

- wymiana piasty z łożyskiem

 

Dzisiaj dalej byłem autem na stacji diagnostycznej. Wszystko wyglada, ze jest w jak najlepszym porzadku. Zbieżność ok, zero luzów w zawieszeniu. Auto wyjechało od 3 mechaników i problem dalej wystepuje. Może tutaj ktość miał podobny problem? Zaznacze, że problem pojawił sie ok rok temu nagle i do tej pory nie udało się go rozwiązać. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Może tuleje pływające z tyłu? Wytrzaskane mogę zmieniać kąt ustawienia kół przy większych prędkościach. U mnie wyglądały spoko, mechanik mówił, że niepotrzebnie, ale zrobi. Po zdjęciu przyznał mi rację, że to śmietnik był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam kolego, ja mam podobny problem, a pojawił się po zmianie kół z letnich na zimowe. Teraz wymiana powrotną i to samo. Pomiędzy 100/150 lekkie drgania fajery i ciągnie do prawej. Sprawdziłem wszystko, zawias cały ok opony ok, szlag mnie trafia. Zastanawiam się się tylko czy cieknący magiel może mieć coś wspólnego z tą sytuacją choć to watpliwe. Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.