Skocz do zawartości

BMW E91 325dA 2011r m-pakiet vin: WBAUX91060A944375


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję trójki E91 z silnikiem M57 natrafiłem na takie ogłoszenie może ktoś z was przepatrzeć fachowym okiem czy warto się interesować może ktoś coś wypatrzy w bazie danych i ogólnie co sądzicie czy taka cena na dzień dzisiejszy to warto biorąc pod uwagę ten model. Jak to zakup bmw zawsze podjarka jest jak coś to mnie występujcie w postach. 

WBAUX91060A944375

 

Pozdrawiam

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-3-0d-204km-mpakiet-ID6G3T3m.html

 

powyżej link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wygląda uczciwie, wszystko na swoim miejscu. Bogate wyposażenie. Zawieszenie standardowe, a nie typowe dla Edition Sport (M pakietu) sportowe M. Wg autoDNA jest szkoda w historii pojazdu. Na dzień dzisiejszy wartość rynkowa takiego auta to 45 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.12.2023 o 18:39, Kruk napisał(a):

Do 2018 roku serwisowana regularnie w ASO DE, później śladów brak.

Nie wiem ty oglądałeś te zdjęcia? Przecież po książce widac ze wpisy w ASO do momentu sprowadzenia z zagranicy, w Polsce od 19r więc co ty taki zdziwiony ze brak później w Polsce historii z ASO? Bo jej nie ma jak widać po zdjęciach książki serwisy robione w zakładach w Polsce nie w ASO BMW, takich rzeczy nie ma że ktoś w Polsce jeździ do BMW na serwisy 13 letnim samochodem 

 

____________

____________

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-e91-3-0d-204km-mpakiet-ID6G3T3m.html

 

 

Edytowane przez Bing
Dodanie treści do posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kruk napisał(a):

To właśnie napisałem i wcale się nie dziwiłem 🙂

Ok to zwracam honor

A ogólnie to zrezygnowałem z autka z tego ogłoszenia mimo że cena spadła o kilka tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.