Skocz do zawartości

N57 wibracje silnika


Blazu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem drgania całego silnika na obrotach jałowych, które przechodzą na całą budę, kierownice, drążek itp. po prostu wszystko. Wymieniłem poduszki po wjechaniu w dziurę, które uszkodził felgi zawieszenie oraz jak ocenił rzeczoznawca poduszkę prawą silnika. Zamontowałem poduszki marki FEBI nadal jest tak samo niestety. Wiadomo jak silnik jest zimny to te wibracje są większe po rozgrzaniu mniej ale nadal nie powinno tak drżeć czasami mam wrażenie że nawet tak rzuci budą na boki. Ale niestety z tego co patrzyłem po VIN na bmwstore lewa i prawa poduszka się różni a mechanik zamontował mi jakby takie same w sensie numery części lewa i prawa są inne ale prawa poduszka jest jakby to powiedzieć zwykła a po vinie jest poduszka która jak mi powiedzieli z serwisu bmw różnią się mocowaniami. I teraz pytanie czy jeśli zamówię oem poduszki to myślicie że problem zniknie i to wina poduszek? 
Proszę was o pomoc bo już mnie krew zalewa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bastaz napisał(a):

Niestety tak. jak poduszki tylko oem. Byl ostatnio podobny temat.

I myślisz że po wymianie poduszek na oem problem zniknie? Auto nie przerywa nic a jak dodam delikatnie gazu na luzie to nic nie wibruje tylko na obrotach jałowych i telepie silnikiem aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Blazu napisał(a):

I myślisz że po wymianie poduszek na oem problem zniknie? Auto nie przerywa nic a jak dodam delikatnie gazu na luzie to nic nie wibruje tylko na obrotach jałowych i telepie silnikiem aż miło

Temat jest wałkowany, masz wszystko opisane w temacie niżej.

Tylko poduchy OEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2023 o 14:40, Blazu napisał(a):

I myślisz że po wymianie poduszek na oem problem zniknie? Auto nie przerywa nic a jak dodam delikatnie gazu na luzie to nic nie wibruje tylko na obrotach jałowych i telepie silnikiem aż miło

Na moich zuzytych oryginalach mialem mocne wibracje wlasnie na jalowych obrotach. Innych objawów nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.12.2023 o 16:22, bastaz napisał(a):

Na moich zuzytych oryginalach mialem mocne wibracje wlasnie na jalowych obrotach. Innych objawów nie bylo.

No dobra zamówię oryginały tylko mam nadzieję że nie okażę się to koło pasowe, które jest po pierwsze mega drogie oem a po drugie może obrócić mi panewkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.