Skocz do zawartości

[G31] - kluczyki do auta


amzvip101

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
6 godzin temu, amzvip101 napisał(a):

Witam, wczoraj kupilem uzywane G31 (2019 rok) i dostalem tylko 1 zwykly kluczyk\pilot do samochodu oraz 1 BMW Display Key. Czy to jest normalna konfiguracja jesli ma sie BMW Display Key czy jednak powinny byc jeszcze 2 zwykle kluczyki? Z gory dzieki za odp.

Proponuję sprawdzić od kiedy BMW daje tylko 1 kluczyk zwykły oprócz kluczyka z wyświetlaczem.

W przedliftowym G30 z 2018 dostałem od dealera 2 klucze zwykłe oraz klucz z wyświetlaczem, natomiast w poliftowym G30 z 2023 dostałem już tylko jeden zwykły klucz, klucz z wyświetlaczem i taką kartę M, że niby też można jej używać jako klucza zbliżeniowego (do tego można skonfigurować klucze cyfrowe w smartfonie). Pamiętam, że zdziwiła mnie ilość normalnych kluczy, że tylko 1. W sumie i tak ich nie używam, ale widać, że się pozmieniało i oszczędzają. No i jest jeszcze ten metalowy grot do zamka, ale tego to już chyba w ogóle nikt nigdy nie używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie tak wyglądał w G30 poliftowy zestaw małego driftera (i tak jak wspominałem - różnił się od przedliftowego tym, że obejmował o jeden zwykły kluczyk mniej). W sumie ten zwykły kluczyk w środku też ma metalowy grot, więc nie wiem po co jeszcze osobno go dali.

 

obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.