Skocz do zawartości

Gdzie znajdę stały plus i plus po zapłonie w bezpiecznikach z przodu


GODFATHER9191

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Czy stały plus jest na bezpieczniku 3 od OBD? A plus po zapłonie na bezpieczniku od zapalniczki 54?

Potrzebuję do prawidłowego podpięcia 70mai HW kit, tryb parkingowy mam załączony w ustawieniach, a jak wale w szybę kamera nic nie nagrywa.

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz u mnie na stronie - opisałem jak montowałem.

70mai z HW

Tak 3 od ODB zawsze ma napipecie i 54 od zapalniczki, ale w rejestratorze musisz wylaczyc tryb "timelapse" bo rozladuje baterie w ciagu jednej nocy

Edytowane przez LoGik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz rejestrator i jakie ustawienia:

- u mnie są poziomy czułości na zdarzenia ustawiony na najniższy bo rejestrator nagrywał "emergency" na każdej dziurze i nie równości w czasie ruchu. Też rejestrator nagrywa wideo jak coś głośnego się odbywa na przykład fajerwerk. Żadnego razu nie nagrał mi  samochodów jeżdżących bok.

Ale np. nagrywa jeśli samochód się stoczy czy uchyli czy po prostu zmieni pozycje wedle GPS. Jeśli oczekujesz że ma się włączać na każdego przechodnia czy samochód obok... - to jest raczej - time-lapse. Ale u mnie to rozładował akumulator za noc w tym trybie.

 

image.thumb.png.57fe90102ac00c1ef5efa607c67d07ef.pngimage.thumb.png.a519a03778d7f9b933b9e4651e685620.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję i testowałem to collision sensitivity odpowiada za zdarzenia podczas jazdy, a nie za czułość trybu parkingowego, chyba że jestem w błędzie. Zależy mi tylko na tym żeby kamerka się załączyła jak ktoś puknie auto na parkingu albo gdyby ktoś przerysował albo uderzył auto bo w takim celu ja założyłem. Kamera A500S pro plus, auto off mam tak samo ustawione.

Edytowane przez GODFATHER9191

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.