Skocz do zawartości

Woda pod akumulatorem gdzie szukać problemu?


GODFATHER9191

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu borykam się z problemem wody w przestrzeni gdzie leży aku, sprawdziłem bagażnika dookoła odchylilem osłony ścianek ale nic sensownego nie znalazłem. Prawa stroną sucha lewa również, sprawdzałem gąbki suche, ścianki materiałowe suche pokrywa podłogi sucha, materiał od klapy suchy a woda stoi pod akumulatorem, więc raczej odrzucalbym opcje lamp czy świateł od podświetlenia tablicy więc skąd ta woda? Wokół akumulatora po ściankach sucho tylko na spodzie woda stoi, jak się jej pozbyć najlepiej i jak znaleźć przyczynę?

 

IMG_20231102_100656.jpg

 

Jedyny mokry element to spód tego schowka no ale on ma kontakt z wodą która tam stoi:

 

IMG_20231102_103608.jpg

Edytowane przez GODFATHER9191

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem podobny problem ze zbierającą się woda pod wykładziną w bagażniku.

W moim przypadku były winne maskownice przy światłach.

image.png.8ac92fee6d84b6c2dd2933b30a5c780d.png

Maskownica od spodu ma kołki które zatrzaskują się w otworach w nadwoziu. Jeden kołek był ułamany i przez ten otwór woda wpływała do środka bagażnika. Zakleiłem otwór i problem zniknął.

Edytowane przez tlopuc
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Otwory na kołki zalepić a co ze szczelina obok świateł tam też może woda iść do bagażnika?

IMG_20231102_142202.jpg

Edytowane przez GODFATHER9191

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.