Skocz do zawartości

Ładowanie telefonu


rafalelk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za reakcję. Wydaje mi się , że jest wyposażone w tę ładowarkę, ponieważ po otwarciu schowka widzę oznaczenie ładowania bezprzewodowego. Przeorałem całe menu w samochodzie i nie znalazłem żadnych ustawień związanych z tą funkcją. Czy wiesz może gdzie tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie pamiętam gdzie dokładnie, ale być może tam gdzie się ustawia czy ma przypominać przy wysiadaniu, że na półce ładowania leży urządzenie (telefon lub kluczyk z wyświetlaczem). Szukałbym gdzieś w ustawieniach ogólnych samochodu albo w ustawieniach telefonu. Jak będę w aucie to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalelk  Na zdjęciu nie widać dokładnie ale chyba masz tylko NFC (tak jak ja)  a nie ładowarkę indukcyjną.  To jest półka która umożliwia skonfigurowanie cyfrowego klucza itp., niestety tak jak Tom_ST napisał były restrykcje na "Wireless Charger" (nie masz jej w VIN'ie).

Półka z ładowarką bezprzewodową ma symbol baterii z piorunem w środku tego "telefonu".

Na pocieszenie dodam że korzystanie z Android Auto (navi+ janosik w tle i np: tidal) bardo mocno rozgrzewa telefon a ładowanie indukcyjne pogarsza tylko sytuację (dużo tematów G30, G05 o przerywaniu  ładowania z powodu przegrzania tel)

Edytowane przez mike_G31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To ja jeszcze tylko dodam, że to przegrzewanie czy przerywanie być może zależy od modelu telefonu. U mnie nic nie przerywa, a non stop korzystam z ładowania bezprzewodowego, podczas jazdy telefon leży na półce. Nawet wielogodzinne trasy nie robią na nim większego wrażenia. Owszem, nagrzewa się, ale nie przegrzewa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.