Skocz do zawartości

Jak zresetować/wyłączyć Service engine soon w e92 na zegarach


mati-1

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskoczyła mi dioda na zegarach service engine soon (dodam, że w okolicznosciach gdy przez godzine jechalem stałe 50km/h a następnie dodałem jej full gazu pod górkę). Nie ma wiekszego spalania, temperatury w normie, silnik pracuje tak samo, nic sie nie leje od spodu, moc jest taka sama a w komputerze pisze "ok, brak usterek" przy check engine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, mati-1 napisał(a):

(nie mam tej ikonki silnika tylko napis "service engine soon)

Komunikat servise engine soon sugeruje problem w osprzęcie silnika, bynajmniej tak zgłaszają problem inne marki w BMW jeszcze nie widziałem takiego komunikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2023 o 06:20, Kuj0n napisał(a):

Sprawdź błędy.

sprawdzilem i generalnie jest maly problem bo żaden komputer nie chce zczytać silnika, wiec prawdopodobnie jest uszkodzony sterownik silnika ale co do tego nie mam pewnosci, w poniedzialek jake do goscia od elektroniki bmw i on mi powie. A jesli chodzi o bledy to powiedzial ze sa jakies bledy z katalizatorem (cos tam poniżej sredniej i nie pamietam juz dalej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.10.2023 o 20:46, mati-1 napisał(a):

sprawdzilem i generalnie jest maly problem bo żaden komputer nie chce zczytać silnika, wiec prawdopodobnie jest uszkodzony sterownik silnika ale co do tego nie mam pewnosci, w poniedzialek jake do goscia od elektroniki bmw i on mi powie. A jesli chodzi o bledy to powiedzial ze sa jakies bledy z katalizatorem (cos tam poniżej sredniej i nie pamietam juz dalej)

sterownik dziala, po prostu musiał być komp lepszy, bledy wyczyszczone a katalizatory są w porządku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.