Skocz do zawartości

F31 318D ADVANTAGE WBA8H71070FH17737


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

warto zainteresować się tym modelem? https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-318d-stan-idealny-ID6FEtE3.html

2019 rocznik, prawie 200k zrobione, środek nie jest z tych podstawowych
Warto, czy lepiej spokojnie szukać dalej? Dodam, że osobiście wolałbym jednak inny kolor (bardziej szary/perła - prawie w ogóle nie widać brudu i rys) i jednak te 184KM, chyba że 318 150KM nie jest zła za tę kasę? Co uważacie?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Xaoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Masz pomysł skąd dwukrotna wymiana szyby? Odpryski z powodu jazdy po autostradzie? Jeśli tak, to zderzak z przodu i maska mogą być mocno zmęczone. Pytanie czy warto za 75k? 

Edytowane przez Xaoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Broń Boże, nie chcę krzywdzić, ale mnie niepokoi ogłoszenie, w którym nie ma podanego numeru telefonu kontaktowego.

Co do auta - to wygląda dobrze, myślę że to typowy poleasingowiec, świeżo sprowadzony z DE, szkód brak, a sprzedawany przez handlarza, więc zadam niewygodne pytanie, które może jest kluczem do rozwiązania zagadki - jak z podatkiem VAT?

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat szyby lecą szybko w nowszych bmw, mam ponad pół roku a już mam odprysk od nie dużego kamienia, tym bym się nie przejmował zupełnie (nawet plus, bo nowa szyba to lepsza widoczność)

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli VAT jest niezapłacony to US po weryfikacji jeśli to sprawdzi naliczy ostatniego właściciela w PL.

Panowie jak to jest w modelu F30 F31 LCI bo jedne mają polakierowaną komorę silnika w metaliku jak na zewnątrz a inne mają matową farbę na kielichach amortyzatora czy podłużnicach? To jest zależne od roku produkcji, fabryki? Tu w tym ogłoszeniu jest to idealny przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.