Skocz do zawartości

Dokładnie Combox oraz klimatyzacji automatycznej do F20.


kolbasospeed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno zakupiłem bmw f20 2011 116d (jest to moje pierwsze bmw). Wersja wyposażenia bardzo przeciętna, dlatego mam pytanie czy idzie doposażyć jakoś to auto w automatyczna klimatyzacje oraz dołożyć combox gdyż takowego nie posiadam. Czy jeśli idzie comboxa dołożyć jest to opłacalne czy lepiej kupić jakiegoś androida? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Klime automatyczna mozesz zrobic tanio i prosto. Wymieniasz panel klimy na wersje z F30, tylko przed rokiem 2013 o ile pamietam, czyli identyczny jak Twoj, tylko z przyciskiem auto. Potem musisz przekodowac jedna funkcje w IHKA i z glowy.

Ja bym zalozyl Android i nie bawil sie w Comboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem. To jest wersja BASIC automatycznej klimatyzacji i chyba z az tak wielu czujnikow nie korzysta. Dziala jak powinna, zadnych bledow nigdy nie bylo w diagnostyce. Kiedys po prostu kupilem zonie F20 z taka manualna klima, wiec poszukalem troche w necie i sie okazalo, ze sprawa jest banalnie prosta. Uzywalismy to auto po tej modernizacji okolo 2 lata o ile pamietam i klima smigala jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 21:29, mmw napisał(a):

Klime automatyczna mozesz zrobic tanio i prosto. Wymieniasz panel klimy na wersje z F30, tylko przed rokiem 2013 o ile pamietam, czyli identyczny jak Twoj, tylko z przyciskiem auto. Potem musisz przekodowac jedna funkcje w IHKA i z glowy.

Ja bym zalozyl Android i nie bawil sie w Comboxy.

Takiej informacji potrzebowałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wiesz co, to dokladnie jest do 03/2014 chyba. Jak bedziesz szukal to spojrz numery czesci i nawet jak szukasz nowszych, to zeby byly takie same jak w rocznikach 2012 na przyklad.

Kodowanie:

IHKA -> 3000 -> KLIMA_SG_ART, zmienic na IHKA_1Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.