Skocz do zawartości

120i 150km szarpie podczas jazdy


Lysy475

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z bemką, otóż szarpie podczas jazdy jakby się dławiła, na wolnych ciężko przyspiesza przez to szarpanie, później jest okej, stało się to jak jechałem raz obwodnicą i nagle zaczął się dławić. Wymieniłem odme razem z przewodami, świece wymienione też, na inpie odczyty w normie, błędów też brak, nie widziałem nic złego, po odpięciu przepływki można powiedzieć to samo, tylko na postoju zaczęła wariować to podłączyłem znowu. Nie chcę na wariata wszystkiego po kolei wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś napisał więcej informacji na temat silnika to byłoby lepiej...

Napiszę z własnego doświadczenia.

Miałem szarpanie  podczas jazdy i przyspieszania. Losowe raz na jakiś czas bez błędów, checków i innych. Po prostu tak jak byś zrzucił nogę z gazu. Powodem były cewki, jak już chcesz wymienić to wszystkie na raz unikniesz problemów w przyszłości. u mnie się skończyły po 190tkm oryginalne fabryki. Sprawdź czy masz oryginalne (rok produkcji)

Drugie to podobnie może się zachowywać ABS pierścień pęknięty. Może walić ci błędy, a nie musi. U mnie szarpało, a najgorzej było podczas ruszania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mone napisał(a):

Jakbyś napisał więcej informacji na temat silnika to byłoby lepiej...

Napiszę z własnego doświadczenia.

Miałem szarpanie  podczas jazdy i przyspieszania. Losowe raz na jakiś czas bez błędów, checków i innych. Po prostu tak jak byś zrzucił nogę z gazu. Powodem były cewki, jak już chcesz wymienić to wszystkie na raz unikniesz problemów w przyszłości. u mnie się skończyły po 190tkm oryginalne fabryki. Sprawdź czy masz oryginalne (rok produkcji)

Drugie to podobnie może się zachowywać ABS pierścień pęknięty. Może walić ci błędy, a nie musi. U mnie szarpało, a najgorzej było podczas ruszania. 

myśle wlasnie nad cewkami i tez czytałem nad tym abs, ale tez nie chce wymieniać jedno po drugim az do skutku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.