Skocz do zawartości

E60 2006 DOŚWIETLANIE Po otwarciu auta


vijay001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanko ponieważ nic nie mogłem znaleść nic na temat doświetlania chodzi mi dokładnie o zapalanie sie swiateł zewnętrzych po naduszeniu guzika otwarcia auta . zaznaczam ze mam wersje 2006 rok przed liftem , kumpel w 2008 rok po lifcie ma taka opcje otwiera auto na pilocie i zapalaja sie swiatła zewnętrzne auto wiec pytanie od was czy w mojej e60 idzie do jakoś włączyć tą fukcje w ekranie ? czy przez podłacznie do kompa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja zakodowałem, że po wcisnięciu krótkim otwierania klapy bagażnika światła się zapalają, jak się przzytrzyma to bagażnik się otwiera.


Robiłem to Carly, ale z kompa też można, z ekranu z tego co wiem brak takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz rocznik 2006 to być może masz już moduł świateł lm2 ( tak jest w moim przypadku 2006 rok), a jeśli tak jest to poprzez NCS expert trzeba zakodować opcje świateł powitalnych. Wtedy przy kodowaniu można sobie wybierać niemal do woli które światła mają się zapalać. Być może ktoś już to zakodował. Proponuję, żeby to sprawdzić w następujący sposób: przełącznik świateł zostawić na AUTO następnie zamknąć samochód, a później otworzyć. Jeśli jest coś zakodowane to któreś światła powinny się zapalić. Co do kodowania NCS to wystarczy prosty kabelek, programy dostępne w necie. Cała wiedza też dostępna jak to robić, wystarczy trochę chęci i kilka chwil nauki. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.