Skocz do zawartości

430i G26 black-sapphire


Daniio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!


Z racji faktu, że forum bardzo mi pomogło w decyzji na ten samochód wrzucam nieco informacji na temat mojej sztuki :D


430i 245 PS, odebrana w maju 2022, ok. 60 tys. km przebiegu.

Średnie spalanie od nowości ok. 7,5 l/100km. Przebieg 90% trasa.


Ciekawsze polecane przeze mnie opcje:

-Sportowy dyferencjał,

-kamery 360,

-asystent jazdy proffessional,


0b75f7c91557e581med.jpg

ae8e9e62f59e3d4cmed.jpg

22127a586ed5f2e0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, tak stylowo. Całe szczęście że nie brałeś mpaku i nie uległeś tej niedorzecznej modzie na czarną ramkę grila :D

Każdy ma swój gust i się o nich zwyczajowo nie dyskutuje. Tobie się podoba co innego niż innym. I jest to jak najbardziej Ok. Ale powstrzymaj się od krytyki względem innych, którym podoba się co innego. Pisanie o niedorzeczności czy szczęściu jest obraźliwe względem innych użytkowników tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie spocznie dopóki w każdym temacie o 4er nie napisze że zwykła jest lepsza od m pakietu :lol: przedmówca ma rację.

A wracając do tematu to aż się prosi o lepsze fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powstrzymaj się od krytyki względem innych, którym podoba się co innego. Pisanie o niedorzeczności czy szczęściu jest obraźliwe względem innych użytkowników tej marki.

To zdanie jest jedynie pochwałą wyglądu auta kolegi, nie spodziewałem się że to będzie obraza uczuć zwolenników mpaku :D

Trochę dystansu poproszę, nikogo nie krytykuje. Wiesz, w firmie mam nawet zamówioną i4 w mpaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powstrzymaj się od krytyki względem innych, którym podoba się co innego. Pisanie o niedorzeczności czy szczęściu jest obraźliwe względem innych użytkowników tej marki.

To zdanie jest jedynie pochwałą wyglądu auta kolegi, nie spodziewałem się że to będzie obraza uczuć zwolenników mpaku :D

Trochę dystansu poproszę, nikogo nie krytykuje. Wiesz, w firmie mam nawet zamówioną i4 w mpaku

 

Dzięki :D

Akurat M-pak też mi się nie podobał, ale głównie przez błyszczące wstawki z tyłu ;)

Z racji dobrania zawiasu sport, dyferencjału, czarnej podsufitki itp...do m-paku dużej różnicy nie było.


Moim zdaniem podstawa ma dużo fajnych elementów:

- tapicerka materiałowa - na prawdę dobra jakość, jak dla mnie lepiej oddycha od alcantary,

- listwy zewnętrzne czarny mat - jakoś czarny połysk mniej mi pasuje :),

- listwy wew. piano black - wizualnie bardziej leżały od m-pak, ale fakt rysują się,

- fabryczne fotele - bez regulacji boczków/lędźwi. Bardzo wygodne, ale tu nie byłem nigdy specjalnie wybredny.

- Fabryczne hamulce są ok, po 60k dalej fabryczne klocki. Nie wiem czy przypadkiem sportowy dyfer nie zwiększa ich średnicy do wersji sportowej, tylko bez malowania.


Przy tym, że większość G26 wyjeżdża na ulice w m-paku, to podstawa się nagle robi nietypowa ;)


Za co m-pak jest spoko:

- Jeśli ktoś chce okleić zderzak PPF czy szuka jakichkolwiek dokładek - większość oferty na rynku omija kompletnie podstawowe zderzaki

- Więcej dostępnych opcji personalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.