Skocz do zawartości

Fotele komfortowe - czy na pewno komfortowe ?


DanielKZ

Rekomendowane odpowiedzi

Fotele komfortowe jak w temacie, czy aby na pewno komfortowe ? Jakie są wasze odczucia na temat siedzień w X5. Jak dla mnie po 50 000 km to BMW powinno się bardziej postarać jeżeli chodzi o wyprofilowanie. Nie siedziałem w sportowych, ale komforty są dla mnie jednak mało wygodne. Mimo tylu możliwości ustawień są po prostu niewygodne. Jechałem GLB AMG i tam jest mega wygodnie jeżeli chodzi o dopasowanie, G klasa też lepsze fotele, Cayenne GTS poprzedni model to kubełek jak w sportowym aucie, bardzo dociska, ale jest super. A nasze komforty ? Jak je oceniacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fotele komfortowe w BMW to absolutny top. Jeździłem wieloma autami i lepszych nie spotkałem. Wysoko oceniam również fotele w Volvo które są bardzo wygodne i świetnie sprawdzają się na długich trasach. Oprócz samego fotela ważna jest też pozycja za kierownicą która niestety w wielu modelach BMW nie jest już tak ergonomiczna jak kiedyś...W X5 G05 nie mam żadnych zastrzeżeń, ani do fotela ani do pozycji za kierą :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie komforty w dwóch X-ach niebyły komfortowe mimo wielu ustawień i tych lepszych niby skór latałem na boki ,czułem zmęczenie .Brak widoczności zegarów przy moim optymalnym ustawieniu 185 cm wzrostu , ratował hud. Obecnie budżet seria 5 -sporty i nie mam żadnego problemu są po prostu lepsze jak dla mnie z jakąś tak brązową ceratą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 190cm wzrostu i optymalnym ustawienie fotela nie widzę całych zegarów-ot ergonomia!

Nie widzisz góry, czy dołu zegarów?

Nie widzę góry…..zasłania koło kierownicy.

To faktycznie lipa.

A pytam, bo niestety duża liczba użytkowników bmw preferuje pozycje za kierownicą typu leżak przy basenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 190cm wzrostu i optymalnym ustawienie fotela nie widzę całych zegarów-ot ergonomia!

 

Może kierę masz za nisko :D

Przejedź się X7 po tebletozie to oprócz góry zegarów nie zobaczysz również bocznych wskaźników, obawiam się, że w X5 LCI może być podobnie...

BTW Jestem podobnego wzrostu i w swoim X5 widzę cały wyświetlacz łącznie z bokami. Będę bronił komfortów w BMW jak Nejman niepodległości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.