Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie ?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-328-i-m-pakiet-ID6F9HQa.html


WBADW3C56DJ525764

szkoda w USA wygląda na minimalną, jeden właściciel w polsce od 3 lat ale zrobił tylko z 4-5tys km tym autem :shock:


cena chyba jedna z najwyższych na otomoto za auto z USA z tym silnikiem.


silnik N52K poliftowy

Edytowane przez arolst
gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewielkie uszkodzenia, niski przebieg, w miarę normalny silnik, ktoś nawet zegary zmienił więc raczej nie oszczędzał jakoś bardzo, pytanie czy lampy też przerobione


Jakbym szukał cabrio to pewnie bym pojechał zobaczyć :cool2:

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data pierwszej rejestracji w CEPiK to 1.01.2012, a data produkcji auta to 8.11.2012. Może to nie przeszkadza? :think:

to jest tzw klasyk w Polsce :D jak urzędnik nie może w dokumentach auta z USA znaleźć daty pierwszej rejestracji to wpisuje do systemu 01.01. i date produkcji auta :roll: i teraz w cepiku juz zawsze będzie błąd

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok oglądałem tak mniej więcej:


Lakierowana maska, lakierowany przedni zderzak i zaklejone USA odblaski, spryskiwacze reflektorów zaklejone, nie działają (nie wiem czy wogole coś tam jest). Lampy i zderzak trochę dziwnie leżą jak dla mnie.

Klapa tył lakierowana (przez szkodę która widać na aukcji USA), lewe drzwi od kierowcy lakierowane i szpachlowane.

Fotel kierowcy standardowo wytarty kolor na pompowanym boczku.

Opony jeszcze z USA 5-6 letnie do wymiany.

Wyciek przy pokrywie zaworów przy silniku.

Brak oryginalnego windshota.


Lampy tył przerobione na europe, zmienione ledy na pomarańczowe.

Środek ogólnie w ładnym stanie poza przetarciem fotele kierowcy, z tyłu jedna większa rysa chyba od nieudanego wkładania windszota (jak jeszcze był) na boczku.

Felgi delikatne zarysowania.


Auto prowadzi sie dobrze, silnik pracuję równo, kierownica ciężko chodzi ale nie wiem już nie pamiętam czy ten typ tak ma.

Błędów nie sprawdzałem. Obecny właściciel jeździł autem bardzo mało bo z 1000-1200km rocznie (przez 3 lata) i do tego jak twierdzi nie przekraczał nigdy 100km/h co w mojej ocenie nie jest za dobre bo może sie okazać ze zaraz coś z autem wyjdzie.


Dach składa sie i otwiera normalnie.


Ogolnie ładne auto ale jak dla mnie na w/w mankamenty i to ze jest z USA cena troche za wysoka (najdroższe auto z USA na otomoto) , zapewne warto je dokładniej prześwietlić.

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hmm co do ceny.

Tydzień temu ubezpieczałem E93 330d 2008r, przebieg 250 tys km. Wartość AC na polisie w różnych firmach ubezpieczalniach była w przedziale 55 -58 tys złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.