Skocz do zawartości

BMW F30 320D demontaż kokpitu/konsoli


Max260583

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam do was bardzo dużą prośbę o pomoc. Potrzebuję zdemontować konsolę w f30 2014r. ,ale nie mam zielonego pojęcia jak do tego się zabrać a musze naprawić wystrzeloną poduchę. Jeśli ktoś posiada jakieś nagrania, schematy, czy zdjęcia będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Rozumiem, ze nie przepadasz za swoja zona albo dziewczyna, ale jak zle wystrzelona poduszka zrobi jej krzywde, to policja zapuka do Ciebie. :) Ja nie wiem co Wy macie ludzie w tych glowach, ze kupujecie samochod na ktory Was nie stac. Nie masz pieniedzy na kupienie drugiej deski (nawet uzywanej) to trzeba bylo kupic sobie E90 i jeszcze by Ci zostalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widze że kolega po marce lubi się tylko w nowych częściach.Śmiało ale jeśli nie ma się wiedzy to się nie ubliża innym. Przedmiot regenerowany wcale niczym się od nowego. No chyba ze mowa o cenie i tyle w temacie. Poza tym temat byl zupelnie innyod panskiej odpowiedzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze że kolega po marce lubi się tylko w nowych częściach.Śmiało ale jeśli nie ma się wiedzy to się nie ubliża innym. Przedmiot regenerowany wcale niczym się od nowego. No chyba ze mowa o cenie i tyle w temacie. Poza tym temat byl zupelnie innyod panskiej odpowiedzi...

 

Jeszcze pomiedzy nowym a regenerowanym, jest cos takiego jak deska lub poduszka uzywana. I ta faktycznie nie rozni sie od nowej, oczywiscie pod katem bezpieczenstwa. Kto Ci powiedzial, ze deska, lub poduszka regenerowana nie rozni sie niczym od nowej? Niech zgadne.. ci ktorzy to regeneruja?


Osczedzanie na bezpieczenstwie, zdrowiu i zyciu swojej rodziny, to nawet ciezko w jakies ramy wlozyc. Dla Ciebie jak widac wazniejsze jest "pokaz sie a zastaw sie" niz zdrowie rodziny. Ze handlarzyny montuja w autach na handel takie naprawiane elementy bezpieczenstwa, to norma, ale zeby ktos to robil w samochodzie ktorym wozi wlasna rodzine, to ciezko pojac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moglbym Ci opisac srubka po srubce jak sie to robi, wiec wiedze i dostep do dokumentacji posiadam.


Moje wypowiedzi to nie jest hejterstwo, ale proba przemowienia do rozsadku. Moze to uratowac zdrowie albo zycie bliskich Ci osob. Jak wolisz obrazanie sie to ok, Twoja sprawa. Jak wolisz wierzyc klamcom, ktorzy Ci wciskaja kity, ze regeneracja to zrobienie jak oryginal, to ok. Ja widzialem jak sie regenruje deske i dziekuje za takie atrakcje. Popros niech Ci wystawia fakture na to z opisem co dokladnie zrobili, czyli ze zregenerowali Ci deske w miejscu gdzie byla wczesniej wystrzelona poduszka. Sie zdziwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.