Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy TO AUTO już było tu omawiane czy nie, ale ogłoszenie mnie poraża :mad2:

Z rządu RP.... chyba tego przed wojną. DVD i te dwa telewizory - widać że profesjonalna robota... fotel kierowcy domyślam się że elektryczny i jeden silniczek padł, stąd jego krzywizna - no chyba że to specjalne zamówienie rządu było :norty: No i ten szampan (czy cokolwiek to jest) z kieliszkami... NO COMMENT. Ciekawe czy pozostałe pojazdy widoczne na fotach też są/ były rządowe. Żukami to pewnie BORowcy jeździli :cool2:

 

PS. przebieg też ciekawy jak samo auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy TO AUTO już było tu omawiane czy nie, ale ogłoszenie mnie poraża :mad2:

Z rządu RP.... chyba tego przed wojną. DVD i te dwa telewizory - widać że profesjonalna robota... fotel kierowcy domyślam się że elektryczny i jeden silniczek padł, stąd jego krzywizna - no chyba że to specjalne zamówienie rządu było :norty: No i ten szampan (czy cokolwiek to jest) z kieliszkami... NO COMMENT. Ciekawe czy pozostałe pojazdy widoczne na fotach też są/ były rządowe. Żukami to pewnie BORowcy jeździli :cool2:

 

PS. przebieg też ciekawy jak samo auto.

 

hahah dobre to wino wypite przy monitorach na tasmie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy TO AUTO już było tu omawiane czy nie, ale ogłoszenie mnie poraża :mad2:

Z rządu RP.... chyba tego przed wojną. DVD i te dwa telewizory - widać że profesjonalna robota... fotel kierowcy domyślam się że elektryczny i jeden silniczek padł, stąd jego krzywizna - no chyba że to specjalne zamówienie rządu było :norty: No i ten szampan (czy cokolwiek to jest) z kieliszkami... NO COMMENT. Ciekawe czy pozostałe pojazdy widoczne na fotach też są/ były rządowe. Żukami to pewnie BORowcy jeździli :cool2:

 

PS. przebieg też ciekawy jak samo auto.

 

hahah dobre to wino wypite przy monitorach na tasmie :D

 

Widać że ci z rządu też na zamówienie zamówili wyciągane siedzenia dla dzieci, to pewnie obawy po sex aferze bo jakoś tak wystaje to siedzisko za pasażerem, no chyba że Lepper wjechał na pole i uderzył w kamień i tak się podłoga wgniotła. A te papaje to też pewnie rządowe Leppera.

Szampan to pewnie dla odwagi zeby wystawić takie ogłoszenie bo napewno na trzeźni nikt nie wypisywał głupot o pancernych szybach. nIEZŁY Z NIEGO PANCERNIK :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektura do poczytania, a to cytat na zachętę "auto nie widziało gazu hyba że pasażer nawalił pocichu w fotel"

http://allegro.pl/item1193293451_bmw_e30_1_8_is.html

 

Tu drugi romantyk. Chyba ma na sprzedaż działkę w tej okolicy, a auto to dodatek

http://otomoto.pl/bmw-325-bmw-coupe-327-eta-m-technik-ii-C14691287.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś takiego czytam, to wstyd mi że mam Takiego Rodaka:

http://allegro.pl/item1193293451_bmw_e30_1_8_is.html

 

 

zamienie na banknoty z nbp mogą byc nawet jeny z hongkongu byle wymienialne w kantorze daje rade w extremalnych warunkach niestandardowe e30 skręcone przez nazistowskiego tuningowca w małej bawarskiej wiosce gdzie prucz piwa i golonki startował w wyścigach jakichśtam skręcił on tam dośc twarde i niskie zawieszenie krutka skrzynia 163,52 km/h kolektor wydechowy z nierdzewy ja zainwestowałem w rozrząd tj nowy łańcuch zębatki i ślizgi gume jara kręci piruety dwa ślady przy starcie zostają na asfalcie blacha pod silnikiem oleje filtry wymieniane co jakieś 2-3 tys to zależy kiedy pojawi sie kanał typu fata-morgana lampy org black hella nie jakieś szwarce kszyze klejone w hondurasie wnetrze m-technic2 czarne wnetrze jak nowe pojazd był czerwony ale zmieniłem w konkretnym zakladzie nie u jakiegoś fizyka atomowego co w wolnym czasie maluje odkurzaczem maluchy w szopie serwisowane toże w konkretnym serwisie a nie zakładzie pracy chronionej gdzie majster to kowal a pracownik w rękawicach bokserskich pisze sms-y auto niebite nie tłuczone po spotkaniu z jeżozwierzem na leśnej drodze nie polecam osobnikom naduzywającym fojkowego ziela redbulla nosem i innych extraktof mocy zakręty sie zbliżają za szybko podana cena niedotyczy felg i sprzetu grającego chyba że gruba dopłata auto nie widziało gazu hyba że pasażer nawalił pocichu w fotel tel 607536 833 pakiet wymiany rozrządu wszystko nowe jakieś 2000 zl tj łańcuch 2ślizgi 5zębatek 2 rolki 2 łożyska uszczelki olej 10w40 mobil nowe końcówki drążki łączniki tuleje waczacza swożnie nowa baterja auto sprzedaje tylko dlatego że stoi i sie marnuje za oknem a można sie naprawde pobawić znawcy tematu wiedzą O CO KAMAN!!!!!!!!!!! a co do błędóf to nie dyktando s polskjego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu drugie jego ogłoszenie

"TIGRA !? auto dla kobiety żony dziewczyny KOCHANKI jak sie podniesie ciśnienie na końcówce mocy to szybko dojedzie....itd auto skręciłem dla matki z dzieckiem więc drążki swożnie kińcówki oleje i filtry wszystko nowe na bieżąco amortyzatory nowe KONI zółte sprężyny czerwone R&H wszystko nowe lakierowana 2 lata temu czarny grafit troche hongkongu z przodu i z tyłu ale jakoś to wygląda chodzi o lampy klima nienaładowana z powodu małego pasażera auto nie bite jakieś tam małe ślady użytkowania ale to trzeba miec laserowe oko zeby to zauwazyc niejestem fanem takich aut ale jeżdząc nim naprawde można podnieśc se adrenaline małe ale jare jak to sie mówi podana cena bez tych kół 17" POLECAM NIE WYMAGA WKŁADU FINANSOWEGO koła zimowe w pakiecie 195/50/15 miszeliny alpiny 7mm wsiadasz lejesz eter do baku i jedziesz więcej info i zdjęc jak trzeba pod tel 607 536 833 za błedy nie będe przepraszac gdyż to nie matura "

 

To pogrubione na końcu mnie właśnie załamuje, bo podejrzewam, że koleś maturę ma, a z taką ortografią nie powinien podstawowej skończyć, ale cóż... Co by nie mówić, to "...troche hongkongu z przodu i z tyłu ale jakoś to wygląda..." mnie rozbawiło nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pogrubione na końcu mnie właśnie załamuje, bo podejrzewam, że koleś maturę ma, a z taką ortografią nie powinien podstawowej skończyć, ale cóż...

 

podejrzewam że ten pan kaleczy ortografie celowo i z premedytacją. i właśnie tym próbuje przyciągnąć uwagę, co jak widać mu się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że ten pan kaleczy ortografie celowo i z premedytacją. i właśnie tym próbuje przyciągnąć uwagę, co jak widać mu się udało ;)

 

Możliwe, ale jak ktoś robi z siebie kompletnego idiotę w celu przyciągnięcia uwagi, to musi być niezłym biznesmenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zainteresowałbym się żadnym szrotem u takiego superinteligenta bez znajomości podstaw języka polskiego :duh:

BMW E39 530dA Orientblau Metalic

http://img11.imageshack.us/img11/9696/podpisyv.jpg


Galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=146383

Elektronika samochodowa Tomasz Pyszka tel: 602 757 397

http://www.mechatronika.krakow.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaahahahahaha

ten przód jest kozacki. Niełe to e34 w cabrio. Hehehe jak by się ktos nie znał to by tak nazwał tą e30tke. Chyba ten cudo twórca był nieźle pijany i ten grill dokleił do góry nogami. Ale to nic widzę ze środek z namiastką ferrari. Tył też coś pod stare ferrari gto tylko jakoś tak niebardzo wyszło.

 

Na to forum i na ten dział powinien zaglądać tede i dawać niektóre pomysłu na koniec programu opt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Adminów/ moderatorów proszę o wyrozumiałość (ogłoszenie odbiegające od tematu postu), ale nie mogłem się powstrzymać, aby tego cuda cudeńka nie wrzucić:

Alpina B 12 5,7 Coupe.

Odpowiedniego działu z rarytasami nie znalazłem.

 

Cena powalająca :shock:.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminów/ moderatorów proszę o wyrozumiałość (ogłoszenie odbiegające od tematu postu), ale nie mogłem się powstrzymać, aby tego cuda cudeńka nie wrzucić:

Alpina B 12 5,7 Coupe.

Odpowiedniego działu z rarytasami nie znalazłem.

 

Cena powalająca :shock:.

 

Ten model Alpiny chodzi od 50 tys eur :wink:

Ale ta sztuka to jakis kosmos z przebiegiem

Tak czy tak lepiej dorzucic i miec M1 :cool2:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam parę aut po tuningu silnika. I to nie mały tuning bo głowice są od ISów

http://otomoto.pl/bmw-316-1-6-16v-102km-C12999042.html

http://otomoto.pl/bmw-316-1-6-kat-16v-102-km-ladny-C14587058.html

A tu nawet M40 przerobione na 16V, a jaki przebieg? Samochó ideał

http://otomoto.pl/bmw-316-e36-316-1-6-16v-gaz-okazja-C11469008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.