Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o tą siódemkę to fakt pierwsze co bym zrobił po kupnie to oklejenie i zmiana felg, ale środek już się lepiej prezentuje jak dla mnie.

A po co oklejać jak już jest oklejony. Zdzierasz zieleń i masz srebrny. Felgi sprzedajesz i zakładasz inne. Z tego co mi wiadomo gość dba o stan techniczny i auto jest godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek84 piszesz o wiejskim festynie a popatrz jak wyglądała Twoja cudowna honda (te zapinki na masce to do zaprzęgu?) Sory, ale piszecie o kimś kogo kompletnie nie znacie, jakieś wrzuty 'gamoń', dla mnie gamoniem w tym momencie jesteś tylko i wyłącznie Ty. Mimo, że kolor siódemki Tedego mi nie podchodzi i sam bym czegoś takiego nie zrobił w swoim aucie, to nie uważam żeby to był jakiś wiejski tuning jak większość hond (w tym Twoja ex) czy e36 na naszych drogach.

hate me now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zabawny jesteś naprawde :8) zapinki na masce były tylko po to żeby ją sama ,utrzymywać na miejscu i to nie jest wieś tylko firmowe sparco jesłi coś ci to mówi :D auto służyło do wyścigów a nie do normalnej jazdy i to nie do zaprzęgu jak napisałeś tylko dla bezpieczeństwa swojego i innych. Zapobiegawczo oprócz zamka. gdzie tu widzisz wioske :? jak dla ciebie seryjna honda i seryjne e36 to jest wieś no to cóż ja ci na to poradze :roll: wow teraz dopiero zerknałem w twój profil masz aż 22 lata to wszystko tłumaczy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje zapinki mogły by być nawet firmy rolls royce, dla mnie to wieś i jarają sie tym chyba ludzie tylko z twojego otoczenia. Kwestia bezpieczeństwa mówisz? Takim gruchotem strach sie rozpędzić, ale wiem że na wsiach ludzie mają inne priorytety, inaczej patrzą i oceniają auta :) zresztą pewnie nie bez powodu crx twojego kumpla pojawił sie w operacji tuning, aż jestem ciekaw jak ten wehikuł wyglądał. Półka z ikei na klapie i zestaw tuningowy z tesco?

No i co z tego że mam 'aż' 22 lata? Czyni mnie to w jakiś sposób gorszym od ciebie, czy co, bo troche nie rozumiem? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze nie mam żadnych kompleksów, tylko skoro wyzywa ludzi których nie zna od gamoni i mówi o innym aucie 'wiejski festyn' to czemu ja nie moge sie wypowiedzieć o jego aucie? Skoro nic mi do tego co robi ze swoim autem, to wam nic do tego co inni robia ze swoim, proste jak 2x2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wiejską dyskoteką zapewne robi mega wrażenie ;)

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wiejską dyskoteką zapewne robi mega wrażenie ;)

 

Mój ziomek z tyry jeździł Audi a3 1,9 TDI 90 KM po podobnym tunningu :norty: tak jechaliśmy z niego że sprzedał i zapodał sobie , na prawdę godne autko A6 2,5 TDI Quattro jeździłem nim , i muszę stwierdzić że fajny wózek szczerze mówiąc , gdyby nie był w tedeiku to chciał bym go bardziej niż moje E46.

Wracając do tematu "Wieś tunning forever :cool2: "najgorsze jest to że zawsze znajdzie się kolejny fascynat takiego stajlu :mad2:

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.