Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

toć 3 posty wyzej jest post z tym linkiem :duh:

Racja :duh: Sory nie przeglądałem postów wyżej :mrgreen: Przeglądałem Allegro i po prostu wrzuciłem...Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
co jakis czas pojawiają się takie ogłoszenia Policja wogule się tym nie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś miesiąc temu dałem ogłoszenie na otomoto, po kilku dniach treść ogłoszenia całkowicie się zmieniła, adres mailowy zwłaszcza. oczywiście edycja nic nie dała za kilka godzin znowu było zmienione, zgłosiłem sprawę do serwisu otomoto, po czym dowiedziałem się, że na pewno komuś dałem hasło i login (bzdura!) dlatego ktoś się włamuje, zmiana hasła oczywiście pomogła, nie rozumiem tylko tej olewki ze strony otomoto.

po wprowadzeniu moich danych odezwał się telefon oczywiście naiwniacy liczyli na auto za 25 tyś.

 

zapisałem sobie adres mailowy tego kolesia który włamał się na moje ogłoszenie i napisałem maila, udałem, że chcę kupić auto, oczywiście był wspaniałomyślny i przysłał mi moje zdjęcia na maila zapewniając że auto jest tip-top itd, niestety nie udało mi się wyciągnąć od niego numeru konta do przelewu, chciałem zainteresować policję ale nie było z czym iść,

to tak ku przestrodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jakis czas pojawiają się takie ogłoszenia Policja wogule się tym nie interesuje

Bo nikt tego nie zgłasza. To nie jest dochodzenie z urzędu, ale na osobiste zgłoszenie poszkodowanego. Na początku zajmowali się tym procederem zamieszkali w Anglii, wszyscy o innym kolorze skóry niż biały. Aktualnie w te wirtualne oszustwa weszli Polacy. Z pobierznych informacji policyjnych wiadomo, że w skali kraju jest dokonywanych kilkadziesiąt transakcji dziennie, więc pomyślcie jaka dywizja durniów daje się na to złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 2 tygodnie później...

Może i nie ogłoszenie ale takiej wiochy jeszcze nie widzieliście. Te "gwiazdy rodem z obory" przebiły tym chyba każde dno znajdujące się w tym temacie :duh:

 

http://www.youtube.com/watch?v=tOOPfMTp7ss

 

Uwaga: Prawdziwym pasjonatom marki oraz osobom o słabych nerwach nie polecam.

http://i602.photobucket.com/albums/tt105/thunderstruck312/bmwklubforum2.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 24:00 w "Mak drajwie" na Ostrobramskiej stał przede mną w koleś poliftową e92 z której wydobywały się podobne dźwięki - oczywiście grało tak głośno jak się tylko dało... :duh:

Napływowi warszawiacy tak mają. Przyjeżdzają, kupują bądz wynajmują mieszkania, znajdują prace, przerejestrują samochody na warszawskie blachy i "pracują" w całym kraju na "całokształt" Warszawy. Prawdziwy warszawiak nigdy by się tak nie zachował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Piekny utwor... :mad2: No ale są pasjonaci i jest reszta...

Ten drugi filmik to klub powinien zamiescic z regulaminie pod tytule "tego u nas się nie toleruje..."

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.