Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

On i ona wzruszająca historia... :cry2: :arrow: http://moto.allegro.pl/rewelacyjne-bmw-e92-330ci-2007-jak-nowe-i1931773558.html. Pozwolę sobie wkleić opis :arrow: Ja i Inez poznaliśmy się w 2007 roku. Jestem nieśmiały więc z początku szukałem tylko w internecie, no wiecie klawiatura daje anonimowość. Poznawałem online sporo dziewczyn ale większość leciała tylko na kasę, lub stawiała dziwne warunki kredytowe. Niektóre pokazywały mi takie rzeczy na zdjęciach, że trudno było uwierzyć, że są prawdziwe. Spotkałem kilka, których mi było żal. Okazywało się, że były bite przez swoich chłopaków. To smutne. Zdarzyło mi się trafić na oszustki. Stare raszple poprzebierane jak super laski, wymalowane, wytapetowane i świecące jak Disneyland. Dałem sobie spokój.

 

Postanowiłem ruszyć w miasto. Zacząłem się pojawiać w różnych miejscach gdzie najszybciej można było spotkać jaką fajną laskę. Aż pewnego dnia trafiłem do prawdziwego salonu piękności. Zrobiłem mały rekonesansik po herbatce (z fusami) i natychmiast wpadła mi w oko. Ona. Zjawiskowo piękna! Przełamałem nieśmiałość i już po chwili pozwoliła mi usiąść. Obserwowałem jej skórę, jej zapach i wygląd. Czuć było, że jest bogato uposażona z domu. Rozmowa układała się świetnie. Dowiedziałem się, że praktycznie ma wszystko. W dodatku lubi sport a szczególnie konie! Ma ich aż 272 – zaimponowała mi. Potrafi być chłodna jak i gorrrąca - wszystko wychodzi jej jakoś tak automatycznie, to urocze. Jak mało, która dziewczyna doskonale widzi w nocy a czasami nawet czuje co znajduje się za nią. Owszem lubi imprezować ale zawsze wie jak trafić do domu, choć woli by ją ktoś odprowadził. Dziewczyna ideał!

 

Umówiliśmy się na kolejne spotkanie a po nim zostaliśmy parą.

 

To były wspaniałe 4 lata. Wszędzie razem podróżowaliśmy, spotykaliśmy nowych ludzi, dbałem o to by czuła się świetnie w moim towarzystwie. Byłem z niej taki dumny. Zawsze zadbana, pachnąca i nieskazitelnie piękna. Lubiłem te spojrzenia dresiarzy, do których nie docierało jak to możliwe,

że taki zwykły koleś ma taką laskę? A ja nie żałowałem kasy na fajne gadżety. Najbardziej cieszyła się z nowych butów. O dziwo nigdy nie chorowała ale raz w roku chodziliśmy do lekarza. Tak na

wszelki wypadek, choć ona twierdziła, że woli mieć gwarancję. Osobiście wolałbym kupić jej nowe buty niż wydawać tyle na lekarzy.

Była zawsze wyrozumiała, choć nigdy nie chodziłem na boki. Owszem, czasami ją przycisnąłem ale wtedy zawsze reagowała żywiołowo i radośnie. Nigdy też nie przyszło mi do głowy by ją uderzyć – prędzej uciąłbym sobie prawą stopę.

 

Tak mijały nam szczęśliwie lata. Przynajmniej tak mi się wydawało. Aż pewnego dnia oświadczyła, że odchodzi. Poczułem się, jakby spadł mi na głowę ruski satelita a zmutowany eskimos kopnął mnie w jaja. Kiedy doszedłem do siebie, krótko wyjaśniła sytuację. Oświadczyła, że chce odmiany.

 

Że CZEGO przepraszam do jasnej afrykańskiej rzeżączki?!?!?!?! Odmiany?????

Tym razem na łeb spadła stacja kosmiczna (też ruska).

 

Nie chciało mi się dyskutować. Trzasnąłem drzwiami i poszedłem w miasto. Nie mogłem sobie wyobrazić kto mógłby jej zaoferować więcej niż ja? Nigdy, niczego jej nie brakowało, a nawet czasami sam larwę myłem. OK, było przyjemnie pod prysznicem a zwłaszcza zabawy z woskiem :)

No i kto, ja się pytam, będzie dla niej lepszy? Może goście w dresach, którzy katują laski, upalają po nocach by pod remizą dać upust swojej męskości fundując lasce dym spod tyłka?

Widać potem takie dziunie na ulicach. Zabidzone, kopcące i ryczące na przechodniów jak im to źle w życiu się poskładało z czego popadło.

Ale zbyt dobrze ją znam i wiem, że dopnie swego. Jest zbyt doskonała by jej się nie powiodło i trafi na tego właściwego faceta. Cholerny farciarz.

 

Nara

Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wymianaonline.pl/advert/id/85840/par/92,8/n/bmw-318i-rozpoczety-driftowoz-)-1992-benzyna/

 

Opis:

Witam!

Na zamiankę to co widać - idealna na Swapa lub do jesienno-zimowej nauki bokolatania, e-szpera 100%, kubeł, szelki, odchudzona, rozporka z tylu, częściowo pocięta w środku, silnik w bdb kondycji, przy umiejętnościach robi rondo nawet na suchym na 195/50, dodatkowo 2 stalówki. Beemka jest w bdb stanie blacharskim, zdrowiutka, lakier po ściągnięciu oklejeń bdb.Zamienię najchętniej na jakiś dupowóz w lpg lub dieslu ale to nie warunek,może być z niewielką dopłatą z mojej strony. Więcej fotek doślę na mail. Obecnie auto jest bardziej pooklejane reklamami. Ważne opłaty i przegląd.

 

:duh:

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fajnie ze e-szpera 100 procetn a na zdjęciu widać ze jedno koła pali gume :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak prywatnie na raty? To na jakąś umowę cywilną, koleś weżmie auto po pojedzie w świat. Jeszcze szuka ideału za 20tyś :mad2: w tej klasie... Na pewno jest to jakiś krętacz, smierdzi mi tu sporym przekrętem.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/bmw-burakowoz-wies-parnik-tuning-i2024268693.html

 

Czytajcie to, aż mi się kabaret jeden przypomniał..."naś klient, naś paan..."

Dobre ale już było,kolega KRIS85 cię wyprzedził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah to teraz macie asa

http://moto.allegro.pl/m-pakiet-skory-memory-nav-dvd-tv-maxx-full-i2038890361.html

Handlarz podnieca się że ma tv i dvd, nawet pokazał obraz jak wygląda, ale widać to gołym okiem jak jest wklejone z Painta:D zwłaszcza zdjęcie http://www.aukcjoner.pl/gallery/007707055-.html#I20 przekonuje, zaraz potem jest zdjęcie navi, obraz już zupełni inny:D nie wierze do czego ludzie są zdolni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hah to teraz macie asa

http://moto.allegro.pl/m-pakiet-skory-memory-nav-dvd-tv-maxx-full-i2038890361.html

Handlarz podnieca się że ma tv i dvd, nawet pokazał obraz jak wygląda, ale widać to gołym okiem jak jest wklejone z Painta:D zwłaszcza zdjęcie http://www.aukcjoner.pl/gallery/007707055-.html#I20 przekonuje, zaraz potem jest zdjęcie navi, obraz już zupełni inny:D nie wierze do czego ludzie są zdolni!

tak samo jak w e60 za 60,9tys na innej jego aukcji pisze ze sa ksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.