Skocz do zawartości

Uniwersalny uchwyt tablet BMW Travel & Comfort 51952408224


flint

Rekomendowane odpowiedzi

jaki polecacie uchwyt na telefon, tablet dla pasażerów?

korzysta ktoś z poniższego? posiada? zastanawiam się czy wart swojej ceny jest (nie mam tabletu samsunga ani apple)

b466061f040c49bd.png

https://sklep.autofus-group.pl/pl/p/Uniwersalny-uchwyt-na-tablet-BMW-Travel-Comfort-51952408224/832

Edytowane przez flint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.pl/dp/B07FVKWX5T?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details



Ja kupiłem ten, bo mam ipada 12,9, a niestety ten dedykowany uchwyt jest tylko do 11". Za tydzien jedziemy w góry więc będę miał pierwszą okazję do testów.

Obawiam się tylko, żę córka będzie miała za blisko ekran przed oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było to każdy taki wieszak jest niestety dodatkowym zagrożeniem w sytuacji awaryjnej….szczególnie jeśli nic w nim akturat nie ma…wiem to z własnego doświadczenia jak mi dzieciak za szybko przed domem pas odpiął a ja musiałem awaryjnie zahamować…na szczęście tylko solidnie podrapał nos o ten wieszak na tablet. Jak na codzień nie używany to polecam odpinać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa te uchwyty i używam dla dzieci w trasie. Polecam, trzeba tylko dobrze dobrać adapter do typu urządzenia (niestety jest problem z nowymi wersjami urzadzeń jak ktoś często zmienia). No i demontować jak się nie używa jak słusznie kolega wcześniej napisał.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam takie. Dzieci rysują na nich w trasie. Trzeba tylko zwrócić uwagę, że jak masz foteliki i masz system travel&comfort (czyli otwory w oparciach przednich foteli) to te stoliki są zbyt nisko, bo nie otworzysz nich bo się zatrzymają na nogach dzieciaków. Więc albo wpinasz je w uchwyt który montujesz w zagłówkach (sprzedawany osobno), albo używasz ich dla dzieci które nie jeżdżą już w fotelikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa te uchwyty i używam dla dzieci w trasie. Polecam, trzeba tylko dobrze dobrać adapter do typu urządzenia (niestety jest problem z nowymi wersjami urzadzeń jak ktoś często zmienia). No i demontować jak się nie używa jak słusznie kolega wcześniej napisał.

jakich firm masz tablety? korzystasz z tych "nakładek" BMW dedykowanych do tabletów Samsung oraz Apple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa te uchwyty i używam dla dzieci w trasie. Polecam, trzeba tylko dobrze dobrać adapter do typu urządzenia (niestety jest problem z nowymi wersjami urzadzeń jak ktoś często zmienia). No i demontować jak się nie używa jak słusznie kolega wcześniej napisał.

jakich firm masz tablety? korzystasz z tych "nakładek" BMW dedykowanych do tabletów Samsung oraz Apple?

 

Mam 2 Ipady ale różne generacje. Na jeden weszła mi nakładka BMW (fajna, gumowa, polecam), na drugi już BMW nie miało nakładek, więc po prostu mam jakąś nakładkę nie-bmw i wkładam ją po prostu w uchwyt. Uchwyt jest regulowany więc wchodzą tablety różnej wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.