Skocz do zawartości

Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, a więc witam wszystkich serdecznie.

W tym tygodniu stałem się posiadaczem lekko uderzonej e90-tki. Do wymiany mam praktycznie cały przód, a więc postanowiłem zrobić autku przyjemność i chcę założyć zewnętrzny m-pakiet. Dokładnie jest to e90 LCI 2008r. 320xd.

Na allegro znalazłem komplet m-pakiet tj. zderzak przód, tyl + listwy na progi. Widziałem też lusterka m-pakietowe, różnią się czymś od zwykłych? Co musiałbym dokupić do tych zderzaków, listew i ew. lusterek, żeby to wszystko idealnie spasowało? Z góry dzieki za odpowiedź, zależy mi na czasie bo chciałbym składać już autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Widziałem też lusterka m-pakietowe, różnią się czymś od zwykłych? .

 

nie ma lusterek m-pakietowych.są pre-lci albo lci albo m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście podobają sie bardziej seryjne ;p a orientuje sie ktoś czy kazde e90 po lift m pakiet miał czujniki pdc z tylu? bo ja nie mam a nie chce atrapy zakladac, najlepiej to bym dziury zaspawał polakierował zderzak i git, chyba ze w kazdym były te czujniki... :/
http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
zastanawiam się nad dołożeniem do siebie m-pakietu i mam w związku z tym pytanie czy ktoś wie o ile zderzak m-pakietowy jest niżej od normalnego zwykłego względem ziemi. Dodam ze mam zawieszenie m-pakiet i trochę się obawiam o podjazd - zjazd np. pod krawężnik. Ktoś coś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wisi tak samo! Jest jakieś 3 lub 4 cm niżej. Po to jest właśnie adapter do oslony silnika, żeby nie było z tego powodu dziury.

Jeżeli chodzi o krawężniki, to ja mam zwieszenie m technik i zderzak m pakiet i nie ma mowy o podjezdzaniu pod jakiekolwiek krawężniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wisi tak samo! Jest jakieś 3 lub 4 cm niżej. Po to jest właśnie adapter do oslony silnika, żeby nie było z tego powodu dziury.

Jeżeli chodzi o krawężniki, to ja mam zwieszenie m technik i zderzak m pakiet i nie ma mowy o podjezdzaniu pod jakiekolwiek krawężniki.

 

Ok, my bad. Porownywalem to z 330xd kolegi, a przeciez x maja wyzsze zawieszenie stad pomylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, mam pytanie ponieważ zakupiłem zderzak m pakiet do poliftu tył sedan (mam 10 dni na oddanie) i nie wiem pierwszy raz widze ze sa takie male dziurki w zderzaku i do czego one służą są one strzałkami zaznaczone czerwonymi na obrazku lecz bardzo słaboo je widac (strzałki) a te dziurki to są tam zaraz nad dyfuzorem troszke po prawej jedna i troszke po lewej druga.. Kto mi coś podpowie? http://w196.wrzuta.pl/obraz/8bdc5cOi0s1/mpakkk
http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wisi tak samo! Jest jakieś 3 lub 4 cm niżej. Po to jest właśnie adapter do oslony silnika, żeby nie było z tego powodu dziury.

Jeżeli chodzi o krawężniki, to ja mam zwieszenie m technik i zderzak m pakiet i nie ma mowy o podjezdzaniu pod jakiekolwiek krawężniki.

kolego masz amortyzatory ze sprezynami czy same sprezyny?

http://www.bmw.com/com/en/_common/shared/img/id_moduls.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.