Skocz do zawartości

Silnik M52 - jak odróżnić 2.0 od 2.8


lato

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego z Małopolski czy Ty aby nie napisałeś o mnie :?: :twisted2: kiedyś niedawno ścigałem się na Rybkach z E36 325, ale ludkom zapodałem że mam 2.0 :roll: :twisted2: wtajemniczeni i tak wiedzieli co i jak :norty:

no to zachowujesz sie jak typowy wlasciciel bmw :mad2: no ale kazdy postepuje wg wlasnego uznania. szkoda ze nie udalo sie nam przejechac ze soba. Chetnie zobaczyl bym szybkie 2,0 bo wiem ze 3,0 m3 to srednia przewage mialo :oops: Jak jeszcze kiedys bedziesz to szukaj srebrnego sedana.

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie 2,5 ma wiecej koni i tak bo 192 a 2,8 193 ale moment inny to raczej 2.0 nie powinno objechać 2,5

jutro zobacze na te kolektory z 2,0 i 2,8 czy są inne średnice to sie okarze jaki ma motor

jesli mozesz i masz mozliwosci to zrob rozeznanie bo oprocz kolego z e36 jest takich kolesi duuuuuzzzzzoooo wiecej.

P.S. takich=czytaj-majacych pewne kompleksy

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki burzuj?? Kujon zrozum ze jestes niewielkim procentem uzytkownikow bmw z ktorych spotkalem i ktorzy maj 2 polkole mozgowe w wyniku zderzania ktorych powstaje mysl :lol: :lol: buhahah wypilem sobie juz kilka piwek :) to tak na margiensie zeby nikogo nie urazic ;)

no ale prawda jest taka ze uzytkownik bmki jednak sporo ma nadal z paskiem na dresie. a propos puntos :) to takie 2,0 to moglo pomyrdac mi kolo.... wydechu :D (nie bierz tego doslownie bo Ciebie nie zmasakrowalem ale mariola i swir mieli probke ;) )

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki burzuj?? Kujon zrozum ze jestes niewielkim procentem uzytkownikow bmw z ktorych spotkalem i ktorzy maj 2 polkole mozgowe w wyniku zderzania ktorych powstaje mysl :lol: :lol: buhahah wypilem sobie juz kilka piwek :) to tak na margiensie zeby nikogo nie urazic ;)

no ale prawda jest taka ze uzytkownik bmki jednak sporo ma nadal z paskiem na dresie. a propos puntos :) to takie 2,0 to moglo pomyrdac mi kolo.... wydechu :D (nie bierz tego doslownie bo Ciebie nie zmasakrowalem ale mariola i swir mieli probke ;) )

dobra dobra pijaczku drobny, kiedy wpadniesz na Fabryczną , na lekcje droftu do Kujona DRIFTMASTERA :?: :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wiem ze 3,0 m3 to srednia przewage mialo :oops:

 

:?: :?: do 328i ?? hmm

 

a swoja droga to kompleksy wszystkich 2.0 sa .. chyba musze nakleic na tylnia klape cos w stylu : "mam 2.8, wiec po co zaczynasz sie scigac ??" i wtedy wreszcie wszystkie iesy lub 2.0 nie beda mnie na kazdych swiatlach podpuszczac ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato chodzi Ci o coś z tym typowym posiadaczem, bo chyba pomyliłeś forum :duh: kompleksów też nie mam, a ścigałem się z kolesiem z 325, z którym potem miło dyskutowliśmy, swoją drogą to był luźny wieczór, wszycy znajomi z komisem włącznie wiedzą że mam 328i i wcale nie udowadniam każdemu swojej wyższości bo i tak w końcu trafia kosa na kamień, a na autku też nie mam oznaczeń, i wogole może Ci wcale o mnie nie chodzić, nie ważne zresztą. A Ty jaki masz model i jakie mody skoro M3 miało lekką przewagę ? Musisz być świetnym kierowcą, jak każdy typowy posiadacz BMW :cool2:
M3 - I K E R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty jaki masz model i jakie mody skoro M3 miało lekką przewagę ? Musisz być świetnym kierowcą, jak każdy typowy posiadacz BMW :cool2:

Moze rozmawialismy ale nie wiem, tyle ludzi sie przewija w piatki. Nie bierz tego do siebie ale moge miec swoje zdanie dotyczace opowiadaniu o silniku. Uwazam to za.... niewazne. nie wiem z jakim 325 sie scigales bo przyjezdza ich ok 5 na spoty i co najmniej 2-3 sa coupe :)

Jesli chodzi o M3 to nie ja sie scigalem z nia tylko kolega z 328i coupe. A jesli chodzi o moje umiejetnosci co do prowadzenia auta to w becie jestem zupelny leszcz :| W niedziele bede trenowal na torze :) A na przednim napedzie to nie powiem zebym kompletnie nie mial pojecia o jezdzie ;) Mysle ze na torze w kielcach mialbys posprzatane :P hehehe

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było coupe 325, granatowe, bardzo wyrównana walka ze względu na przyczepność do podłoża.

 

Latałem kiedyś w Kielcach jak miałem jeszcze Eclipse, dużo fajnej zabawy i szybkie zużycie opon, moim zdaniem na torze w Kielcach fajnie się jeździ mniejszymi autami, ale i tak było super :cool2: Goście miejscowi wyczyniali tam niezłe harce :jawdrop: Bejką byłem rok później, przyznam szczerze że bez odpowiedniego przygotowania BMW nie nadaje się do szaleństw po torze w wydaniu seryjnym, to bardziej wóz autostradowy. No i oczywiście tor bezlitośnie pokazał mi moje braki jako kierowcy.

M3 - I K E R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było coupe 325, granatowe, bardzo wyrównana walka ze względu na przyczepność do podłoża.

jak 325 w coupe granatowe w M-pakiecie i z biała skórą to ścigałęś sie z Mirollem , zdrowe 2,5 nic nie dłubane :D .

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie zdrowe bo sprzeglo papa mowi i objezdza go 325 z padnieta uszczelka no i koles co twierdzi ze ma 2,0.

Jak ktos ma ochote to w niedziele na tor jedziemy wiec chetnych zapraszamy :) Moze sie jeszcze spotkamy Miker :)

Jestem jak Media Markt.... Nie dla idiotów :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie zdrowe bo sprzeglo papa mowi i objezdza go 325 z padnieta uszczelka no i koles co twierdzi ze ma 2,0.

Jak ktos ma ochote to w niedziele na tor jedziemy wiec chetnych zapraszamy :) Moze sie jeszcze spotkamy Miker :)

do czego to dochodzi w tym Krakowie, ludzie się bez sprzęgła ścigają, bez uszczelki pod głowicą, niedługo sie dowiem że są tacy co bez hamulców startują :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lato chodzi Ci o coś z tym typowym posiadaczem, bo chyba pomyliłeś forum :duh: kompleksów też nie mam, a ścigałem się z kolesiem z 325, z którym potem miło dyskutowliśmy, swoją drogą to był luźny wieczór, wszycy znajomi z komisem włącznie wiedzą że mam 328i i wcale nie udowadniam każdemu swojej wyższości bo i tak w końcu trafia kosa na kamień, a na autku też nie mam oznaczeń, i wogole może Ci wcale o mnie nie chodzić, nie ważne zresztą. A Ty jaki masz model i jakie mody skoro M3 miało lekką przewagę ? Musisz być świetnym kierowcą, jak każdy typowy posiadacz BMW :cool2:

 

 

To na pewno Ty? Rejestracja z wieliczki i pracujesz z kolegą od vectry GT razem ? Ostatnio na placyku bylismy ?

 

Jesli tak to kompletnie nie widze celu w we wciskaniu ze sie ma 2.0 bo tak samo ja moglbym mowic ze posiadam 1.4 w gazie w tej mojej beemce :)

 

Jesli to ty to na prawde to 2.8 jezdzi tak sobie bo potem jechalismy razem (dosc nierozsadnie przyznam) po kalwarysjkiej i po miescie i specjalnie chyba nie odstawalem a raz chyba z rolowanego wygralem (choc to juz kwestia interpretacji dlatego nie bede sie sprzeczal), powiem tylko tyle ze inne 2.8 mnie robia bardziej.

 

Moje sprzegielko to tez juz zgon (pedal sprzegla wyzej od hamucla o dobre 2 cm), i skrzynce sie chyba tez umiera powoli od tego szarpania. Na wiosne jak porobie wszysciutko to na bank jeszcze sie do ciebie na rybach doczepie :)

Edytowane przez miroll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak cos ryczy jak 2.8, wkreca sie jak 2.8, jezdzi jak 2.8 (i to do tego na 18") to to chyba musi byc 2.8 :)

 

Swoja droga to ci sie upieklo na ostatnim spocie bo juz definitywnie chcielismy cie rozgryzc podpatrujac twoj VIN a potem rozkodowac go w ASO :D

 

I juz mit 2.0 by zostal definitywnie zdemaskowany.

 

P.S. A na marginesie to mialem niezlego klina po tym jak mnie "2.0" objechalo na rybach po raz pierwszy to myslalem ze chyba sie potne :)

 

P.S.2 Nie ladnie tak klamac ! - BARDZO BRZYDKO WRECZ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie zdrowe bo sprzeglo papa mowi i objezdza go 325 z padnieta uszczelka no i koles co twierdzi ze ma 2,0.

Jak ktos ma ochote to w niedziele na tor jedziemy wiec chetnych zapraszamy :) Moze sie jeszcze spotkamy Miker :)

 

 

Auto Ryboka [bAD] jak dzikie , uszczelke pod glowica ma ok tylko uklad chlodzenia ma nieszczelny wiec nie wiem czy to ma jakikolwiek wplyw na osiagi poza tym ze auto mu sie tylko zapowietrza raz na czas :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.