Skocz do zawartości

Miganie świateł po wyłączeniu silnika


bartus1902

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że w mojej g30 po wyjściu z samochodu i nie zamknięciu go migaja światła. Czym to jest spowodowane? Poniżej link



Edit. Zauważyłem, że podczas wolnej jazdy w trakcie dnia też to się dzieje. Ale głównie jest to podczas postoju lub ruszania ze świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W G01 mam to samo , też nie wiem dlaczego tak się dzieje .

Na postoju to jeszcze można tłumaczyć , jako informacja przypominająca o braku zamknięcia auta .

Gorzej jest jak się stoi na czerwonym świetle i następuje mruganie światłami .Auto stojące przed może odbierać jako informację "no jedź , ruszaj itp."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Nie wiem czy to wina czujnika zmierzchu czy może czegoś innego.

Myślę ,że to raczej nie czujnik zmierzchu , ale jakaś zależność funkcji w oprogramowaniu .Moja X3 G01 jest z 2020r i chyba wcześniej tego nie było , tylko zaobserwowałem to mruganie po zmianie oprogramowania od marca 2022.

Może ktoś na forum ma podobne objawy , poczekamy zobaczymy , czy ktoś coś zauważył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Coś już wiem.

Byłem na serwisie olejowym w ASO i powiedziałem o tym problemie dot. świateł. Po podpięciu komputera pokazało błąd przełącznika świateł. Usunięto go, ale powiedzieli, że jest przełącznik do wymiany w kwocie 800 zł. Po usunięciu tego błędu jeżdżę już drugi tydzień i problemu ze światłami jeszcze nie miałem. Także polecam zacząć od usunięcia błędów, bo być może przełącznik złapał go w jakimś momencie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.