Skocz do zawartości

jak najlepiej zabezpieczyc autko ?!??


Rekomendowane odpowiedzi

elo wlsnie stalem sie szczesliwym posiadaczem bmw

zastanawiam sie jak najlepiej zabezpieczyc auto przed kradzieza ??

prosze o konkretne porady lub ew. jakis link

parkuje bmk-e pod blokiem a chcialbym spac troche spokojniej

 

odp w stylu wykup ac mnie raczej nieinteresuja

-alarm - odciecie zaplonu + blokady tez sa obyckane i to akurat

mam (oprucz blokady :P 3o sekund raczej mi niepomoze :mad2: )

 

moze jakis gps/\ albo ma ktos jakies dobre patenty na to

jak utrudnic zlodzisja dostep do mojej szlicznotki :duh:

 

z gory dzieki za porade/y

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:) Hehe znam ten problem:) Nasi polscy "fachowcy" od zamiatania spod bloków BMW znaja sie na wszystkich tzw "patentach"... blokady, odciecie zapołonu, troszke opóznia ich prace ale to nie daje w 100% zabezpieczenia!!! Ja proponuje wydać te pare groszy i wykupic w okolicy garaż i zamknąc go na 4 zamki:) Hehe chyba że wolisz wersje bardziej "hardcorową" czyli odkręcanie kół na noc (zostawianie samochodu na cegłach:P) i wyciaganie akumulatora:) Hehe ale zdecydowanie bardziej radze ten garaż:P

 

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To prawda nie ma 100 % zabiezpieczeń. Jeśli ktoś bedzie chciał wziąc konieczie auto to wezmie. Wszystkie zabezpiecznia można obejśc łącznie z garażem i wynajętą grupą stróźy "Rotkowski Patrol 24h".

 

Każde zabezpiecznie jednak zmniejszy nieco prawdopodobieństwo takiego zdarzenia. Najlepsze zabezpiecznia są logiczne - czyli miesce parkowania itp następnie mechaniczne - Polecam blokade skrzyni biegów typu niedziedź itp. Elektronika na koncu ale tez - szczegolnie ukryte niestandardowe przełączniki/blokady zajma dużo czasu i utrudnią kradzież.

 

A swoja drogą tak się zastanawiam czy i które modele teraz kradną? Mysle ze na e36 i e43 chyba nie ma dużego zapotrzebowania. Zalegalizować auto w PL juz nie tak łatwo jak kiedys. Cześci nie są drogie. Zostaje ew eksport na wschód a to się oplaca tylko przy drogich pojazdach. Może się myle ale dawno nie słyszalem zeby komus takie auto wzieli. Ciekawe jakie są statystyki policyjne.

 

Nasza narodową plaga sa natomiast drobne włamanie i zniszczenia typu:

radyiko+szyba, lusterka, alufelgi. Mnie juz 3 razy halogeny guwniarze wyciągeli. Zysk z tego prawie żaden maja, ale to siedzi w mentalności.ciekawe czy się kiedyś zmieni?

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a puszka Farradaya ? wjadą do blaszaka i kicha z GPSa , zresztą oni i tak pierwsze co robią to zakłucają wszelkie sygnały w tym GPS na pewno

Nie Potrzeba puszki Farradaya (jakiejś skomplikowanej) - metalowy kontener (auto się mieści) i po sprawie.. nie ma kontaku ani gsm ani gps..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.