Skocz do zawartości

Jak ustalić wersję NBT Evo


Tequila

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem auto z ukradzioną nawigacją. Z VIN'u wychodzi, że powinna być Professional, a wg katalogu z częściami Headunit High 2 ale to dla mnie za mało żeby wiedzieć co kupić. Podpowiedzcie mi jak ustalić jaka powinna być jednostka centralna, w sensie Evo 5, Evo 6, dotykowy ekran czy zwykły?
Stop hybrid go V8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj rocznik auta z vinu albo końcówke vin moze byc na priv

 

Mógłbyś rzucić okiem na mój również?


Nie wiem czy dobrze sprawdzam ale wg mnie powinienem mieć TOUCH a dotyk mi nie działa. Zastanawiam sie czy nie mam wersji dotykowej czy może jest problem z zakodowaniem czegoś np po przeróbce z USA na EU ?


BG96868

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto masz z 09-2017 więc powinieneś mieć dotyk.Najlepiej wyjąć ekran i sprawdzić naklejkę.

 


Jest opcja ze z USA nie miały dotyku z wtedy?

Dziś sprawdzałem jeszcze raz, dotyk nie działa. Pytanie jeszcze, czy może da sie dotyk jakoś aktywować za pomocą np bimmercode lub czegoś podobnego?


Czy wykręcenie ekranu to jedyna opcja żeby to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk mogę Ci zdalnie dokodować,ale ekran musi mieć tę funkcję inaczej nie zadziała.

 


jaki koszt?

nie mam 100% pewności, po prostu posprawdzałem rocznikiem i modelami i wygląda na to ze powinien być dotyk. Ale zeby sprawdzić musze mieć dostęp do Headunit


opisałem problem w tym wątpku: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=48&t=395819&p=2850390#p2850390

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esys bez problemu ogarnie kodowanie,ja nie używam takich wymalazków jak bimmercode etc.Musisz miec tylko kabel enet wiecej nic nie potrzebuje do kodowania.

 


Mam kabel enet - kupowałem do bmwaicoder.


ale z esys nie korzystałem jeszcze - rozumiem ze to darmowy program i mogę też ogarnąć to samemy podobnie jak bimmercode, tak?


masz moze jakąś ścieżkę jak znaleźć opcje z dotykowym ekranem aby aktywować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.