Skocz do zawartości

Migające D na gałce skrzyni biegów F11, 520d.


tylordurden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki. Miał ktoś taką przypadłość może? Przy zatrzymywaniu się rozlega się dzwięk powiadomienia, taki sam jak np przy info małej ilości płynu spryskiwaczy albo rezerwy paliwa, do tego kilkukrotnie miga dioda przy "D" na gałce zmiany biegów. Poza tym nic, zero informacji, kontrolek na desce itp. Skrzynia działa dobrze, nic się nie dzieje. Trochę dziwne i wkurzające jadąc w korku, co chwile dźwięk powiadomienia dostaję...

F11 2012 automat 2.0d.

Edytowane przez tylordurden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki. Miał ktoś taką przypadłość może? Przy zatrzymywaniu się rozlega się dzwięk powiadomienia, taki sam jak np przy info małej ilości płynu spryskiwaczy albo rezerwy paliwa, do tego kilkukrotnie miga dioda przy "D" na gałce zmiany biegów. Poza tym nic, zero informacji, kontrolek na desce itp. Skrzynia działa dobrze, nic się nie dzieje. Trochę dziwne i wkurzające jadąc w korku, co chwile dźwięk powiadomienia dostaję...

F11 2012 automat 2.0d.

 

Wybierak być może do wymiany. Groszowe sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz leszy wybierak ze skrzyni sport i chcesz zamienić na gorszy - tyle teorii. jak piny się zgadzają to będzie działało

 

Nie napisałem że chcę, pytam tylko jaka jest różnica i czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Jeśli problem będzie znaleźć "sport" to dla mnie jeden pies jak wybierak będzie wyglądał.

Rozwiń proszę wypowiedź, w czym ten mój obecny jest "lepszy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest Ci wszystko jedno to kup cokolwiek. Oba tak samo działają. Wygląd był wyróżnikiem sportowej skrzyni.

Tak naprawdę to ta sama skrzynia tylko z aktywowaną funkcją zmiany biegów łopatkami itd.

Sportowy jest więc sporo droższy i trudniej dostępny … przez to może dla mnie lepszy….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest Ci wszystko jedno to kup cokolwiek. Oba tak samo działają. Wygląd był wyróżnikiem sportowej skrzyni.

Tak naprawdę to ta sama skrzynia tylko z aktywowaną funkcją zmiany biegów łopatkami itd.

Sportowy jest więc sporo droższy i trudniej dostępny … przez to może dla mnie lepszy….

 

Chce kupić cokolwiek ale dalej nikt nie udziela tu odpowiedzi na moje pytanie wyżej:

"podobo wersje przedlift mają 7 pinów a polift 11, czy to prawda?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.