Skocz do zawartości

Bmw f11 2012 problem z trybem auto wycieraczek


konradszef

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam problem z trybem auto w wycieraczkach. Kupilem auto i wracajac zaczelo padac. Kliknalem auto i wycieraczki raz przelecialy i potem juz nie chcialy ruszac same. Nie dzialala w ogole regulacja ta czasowa w pokretle. Dzialalo tylko jedno pukniecie w dol i te tryby w gore. Po przyjezdzie do domu odpalilem bmwbimmer i zresetowalem ustawienia sensora deszczu i teraz jest tak ze ta regulacja w pokretle nadal nie dziala a jak klikne przycisk auto to wycieraczki chodza ale w jednym stalym tempie. Nic sie nie zmienia.

Macie pomysly co to moze byc?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu guzika zapala się zielona kontrolka na manetce i aktywuje się sensor deszczu.

Wycieraczki bez względu na to czy pada czy nie wykonują jeden cykl pracy.

Pokrętło zmienia jego czułość a nie nastawy czasowe.

Możesz mieć np. włączony system a wycieraczki mogą wcale nie pracować

Nie wiem jak testujesz jego działanie. Lejesz wodą po szybie ???

Masz jakieś błędy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapala sie zielona dioda. Czasowka nie dziala mi w ogole tzn nie ma tej regulacji. Nie wazne jak i co zrobie i jest tylko jeden tryb czasowy. Jadac z auto wycieraczka jest tylko jeden staly tryb wycieraczek. Nie wazne czy pada na maxa czy pada bardzo slabo. Jakby nie reagowal w ogole na sensor deszczu. Lookne dzis bledy i dam znac czy cos jest od sensora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.