Skocz do zawartości

X3G01 LCI - ładowarka indukcyjna retrofit


rincer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby wyświetlił się komunikat o przegrzaniu. Mam iPhone 11 Pro Max.

Co prawda ładowarka bardzo wolno ładuje, ale ja ją raczej traktuję jako podtrzymywarkę stanu naładowania baterii niż ładowarkę - spełnia taką rolę wyśmienicie i jestem zadowolony. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ja się zgadzam z @aro121

Ładowarka z LCI ładuje szybko, ale potrafi przegrzewać telefony, problem jest zwłaszcza z iPhone’ami.

U mnie symbol termometru pojawia się zarówno na iPhoneXS jak i iPhone12.


Dodam jeszcze, że Inchcape WAW zna temat i ich zdaniem TTTM… :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby wyświetlił się komunikat o przegrzaniu. Mam iPhone 11 Pro Max.

Co prawda ładowarka bardzo wolno ładuje, ale ja ją raczej traktuję jako podtrzymywarkę stanu naładowania baterii niż ładowarkę - spełnia taką rolę wyśmienicie i jestem zadowolony. :roll:

 

Telefonmasz w etui czy bez. Podobno bez etui się tak nie grzeje.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do innego modelu jak robiłem rozpoznanie to ASO oficjalnie nie przewiduje zrobienia/dołożenia retro liftu bo nie mają 'instrukcji' jak to zrobić.

Widziałem że część osób w serii 3 wymieniała tackę z digital key na tackę z bezprzewodowym ładowaniem, mieli już wiązkę kabli i niby działało.

Musiałbyś się zorientować czy masz wiązkę kabli, to już pół sukcesu, jak nie masz to rozbieranie pół auta bo tam trzeba również kabel od masy poprawnie przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiając samochód nie miałem również tej opcji żeby zamówić ładowarkę indukcyjna. Zamówiłem z Ali (nigdy nie byłem przekonany do zakupów z tego źródła ale w tym przypadku innej opcji nie widzę) ładowarkę indukcyjna 15W dedykowana do X3. Jak samochód dojdzie i przetestuje ładowarkę to dam znać czy się sprawdza. Może ktoś będzie zainteresowany.


Link:

https://a.aliexpress.com/_mKMtdZO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Moi zdaniem nie warto te ładowarki gotują telefony a napewno iPhone. Zawsze się wyłącza i pojawi się symbol termometru.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

bo to wina i iPhona i zlej ładowarki. Warto zrobić retrofit ale trzeba wybrać dobrą ładowarkę...

są też zestawy do nadbudowy.


BTW gdzie w G01 jest miejsce na ładwarkę - w podłokietniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja zamawiając samochód nie miałem również tej opcji żeby zamówić ładowarkę indukcyjna. Zamówiłem z Ali (nigdy nie byłem przekonany do zakupów z tego źródła ale w tym przypadku innej opcji nie widzę) ładowarkę indukcyjna 15W dedykowana do X3. Jak samochód dojdzie i przetestuje ładowarkę to dam znać czy się sprawdza. Może ktoś będzie zainteresowany.


Link:

https://a.aliexpress.com/_mKMtdZO

 

a jest w standardzie Qi (nie wystarczy że komunikuje się w standardzie Qi) oraz z normami BMW? Czy 15W to moc ładowania czy ładowarki? 15W potrafi wypalić dziurę w kilka sekund, spowodować pożar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 2.09.2022 o 15:35, Szybson napisał(a):

Ja zamawiając samochód nie miałem również tej opcji żeby zamówić ładowarkę indukcyjna. Zamówiłem z Ali (nigdy nie byłem przekonany do zakupów z tego źródła ale w tym przypadku innej opcji nie widzę) ładowarkę indukcyjna 15W dedykowana do X3. Jak samochód dojdzie i przetestuje ładowarkę to dam znać czy się sprawdza. Może ktoś będzie zainteresowany.

 

Link:

https://a.aliexpress.com/_mKMtdZO

Cześć, testowałeś tą ładowarkę, czy poszedłeś w coś innego?

Ból przemija, chwała pozostaje kobiety lubią blizny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.