Skocz do zawartości

Znalezione zdjęcie - Ja i 1802 :D


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

http://img215.imageshack.us/img215/9664/1802eq0.jpg

 

Oto JA :mrgreen: I 1802 mojego taty. To chyba jakieś 20parę lat temu.

Hehe no i kto był pierwszy :P

 

Przepraszam za słabą jakość ale zrobiłem zdjecie zdjecia telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że masz spośród nas najstarsze doświadczenia z BMW :D :mrgreen:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 pażdziernik- kurde 3 raz nie zdalem a teraz bylo blisko naprawde blisko... Zna moze ktos jakiegos egzaminatora?? 4 grudzien nastepny termin...

 

Ty się Dixi ucz przepisów :!: :evil: , a nie jak wstawic zdjęcia z albumu Taty :twisted:

 

:!: 3 razy nie zdać :!: :duh: :nienie:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagadula no gratulacje pasja od dziecka

 

 

Ty się Dixi ucz przepisów :!: :evil: , a nie jak wstawic zdjęcia z albumu Taty :twisted:

 

:!: 3 razy nie zdać :!: :duh: :nienie:

 

diesel spokojnie zda napewno kiedys :) naprawde duzo zalezy od egzaminatora, ja na B jezdzilem 6 razy (slownie - szesc), a C zdalem za pierwszym razem, fakt faktem ze na B 2 pierwsze razy to moje lenistwo i oblalem testy :P

 

pzdr

mucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za słabą jakość ale zrobiłem zdjecie zdjecia telefonem.

 

Nie jest źle... ale jak będziesz miał lepszy sprzęt to wklej foto drugi raz :D

... czaję się na takie białe miśki pełniące funcje pokrowców na fotele i muszę się dokładnie przyjżeć tym ze zdjęcia:D

 

Poważnie: masz wspaniałą pamiątkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagadula no gratulacje pasja od dziecka

 

 

Ty się Dixi ucz przepisów :!: :evil: , a nie jak wstawic zdjęcia z albumu Taty :twisted:

 

:!: 3 razy nie zdać :!: :duh: :nienie:

 

diesel spokojnie zda napewno kiedys :) naprawde duzo zalezy od egzaminatora, ja na B jezdzilem 6 razy (slownie - szesc), a C zdalem za pierwszym razem, fakt faktem ze na B 2 pierwsze razy to moje lenistwo i oblalem testy :P

 

pzdr

mucha

 

noo to nie jestem sam :roll2: a teraz trzeba jezdzic po miescie 40-50 minut wiec pod koniec nerwy puszczaja...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kontynujacje OT'a ale jeszcze jedno zdanie do Dixi. :8)

Ja juz zdasz Dixi :roll: , to powiedz kiedy będziesz jeździł, zwłaszcza po Wielkopolsce. :norty: Zostawie na ten dzień autko w garażu...niech sobie odpocznie. :mrgreen: :twisted2:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale smieszne Diesel hehehe :cry2: ale to za szybko nie nastapi...

Lagadula co mozna zrobic?? tyle razy oblac?? a raz wymuszenie (wcale nie bylo) raz pieszy (byl daleko) i tam jescze cos i sie zebralo 3 razy... ale za 4 razem juz zdam :8) i wtedy prawko na lawete bedzie trzeva robic zeby jezdzic po beemki po polsce :dance:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIlka lat temu zabrali mi prawko za ilość punktów a ja będąc zawodowo kierowcą postanowiłem szybko je odzyskać , zapisałem się na testy które zdałem bez problemu a potem prędziutko na jazdę , wszystko poszło świetnie BEZBłęDNIE , ale jak wielkie było moje zdziwienie kiedy pan egzaminator oświadczył że oblałem bo moja jazda jest zbyt rutynowa :duh: Zapytałem się go jeszcze jak ma nie być rutynowa skoro codziennie spędzam za kółkiem 12 godz. ? Niestety nie potrafił mi udzielić odpowiedzi :mrgreen:

Co miałem zrobić ? Do następnego egzaminu (który zdałem bez problemu) musiałem jeżdzić bez prawka , sto złotych w dowód w razie kontroli i dalej jazda do przodu :dance:

Mam dziwne uczucie że pan egzaminator wiedział że prawko zostało mi zabrane i że oblał mnie bo niedoczekał się odpowiedniego załącznika z mennicy państwowej :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Nie ma tego złego co by mi dobrze nie wyszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna fotka:) gdzies mam fotki z syreną, warszawą, skodą octavią, rekordem, tarpanem nie wiem czy jeszcze cos było ale pewnie tak :lol: pełen wachlarz polskiej motoryzacji i nie tylko :) ale niestety BMW nie było:(:(

 

OT: moj kumpel oblał bo miał warunek zatrzymał sie bo ludzie przechodzili ruszył, a nagle rowerzysta przejeżdza. Kumpel hamulec a egzaminator niestety wymuszenie - niezdane! Znam parę takich przpadków ale jak to opinie mogą być postronne, a takich rzeczy nie widziałem wiec trudno ocenić czy faktycznie Ci ludzie popełniją błąd czy nie. Ja nie wiem, osobiscie zdałem za pierwszym razem i stwierdzam, że Peron ma rację, jezeli jest sie dobrze przygotowanym trzeba miec pecha zeby nie zdać ale 2gie podejscie 100% sukces.

Moja matka zdała chyba za 7 razem i powiem jedno jeżeli ktoś chce sie wybrać z nią w podróż to zapiąć pasy, zapalić zioło i wypic wódki na rozluznienie :mrgreen: bo i naczej to śmierc przed oczami podczas każdej minuty podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kiedys bylo inaczej... teraz sa kamery i kazdy zdany egzamin jest ogladany dokladnie i jelsi na cos przymknie egzaminator oko oni pomysla ze wzial lapowke i nawet moze stracicic prace... w Gdansku ostatnio znowu kogos zwolnili oni teraz patrza na kazdy scczegol i sie jezdzi 45 minut plus plac (na palcu tylko rekaw i ruszanie na gorce) cale 45 minut na meiscie czasem troszke dluzej a kiedys miasto 15-20minut plus plac no i byla "koperta" (bo nie bylo kamer) wiec kazdy mogl zdac... teraz jest o wiele ciezej i nie znam zadnej osoby ktora by zdala za pierwszym razem...

a co do teori to teraz jest latwo bo wystarczy sie nauczyc na pamiec ale niedlugo to tez sie ma zmnienic ma byc ponad tysiac pytan tak zeby ludzie sie nie uczyli na pamiec... no i terminy starsznie dlugie...

Ja w miare ladnie jezdze skoro tata po 1 przejzdze ze mna nie boi sie dawac mi aut :mrgreen: ale co z tego jak zdac nie moge... a na wiosne jescze motor bede zdawal takie sa terminy...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.