Skocz do zawartości

Rabaty


patryk5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


chciałbym ropocząć nitkę na temat istotnego aspektu dotyczącego zakupu myśle że każdej nowej beci, rabatów :)

Do tej pory warunki rabatowania dla i4 nie były znane nawet przedstawicielą BMW, aż do dziś. Niedawno dostałem telefon że mogą dać do 6%.

Wartość nie powala, ale z tego co się orientuje to taki standard ostatnimi czasy.

Dajcie znać jak u was, pozdro!

Edytowane przez patryk5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem informacje, że auto wejdzie do produkcji w ostatnim tygodniu lutego. Zamawiałem w 07/2021 r.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś handlowiec mówił o drugiej połowie marca. Ma być mała impreza bo będzie to pierwsze wydane przez nich i4 ;)
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i4 właśnie podrożało o kolejne 30 tys. Czyli już w sumie 50 000 zł od początku roku. A mamy dopiero koniec marca.

Do tego dochodzi jeszcze całkowicie wykasowanie w marcu rabatów na elektryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i4 właśnie podrożało o kolejne 30 tys. Czyli już w sumie 50 000 zł od początku roku. A mamy dopiero koniec marca.

Do tego dochodzi jeszcze całkowicie wykasowanie w marcu rabatów na elektryki.

No właśnie miałem wczoraj "Zonka" jak odpaliłem konfigurator :evil:

 

Ja mam 11% na elektryki więc nie wiem skąd to info o wykasowaniu rabatów

Czy możecie polecić miejsce gdzie można uzyskać taki rabat? Mój salon wstępnie mi zadeklarował 7% na i4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 11% na elektryki więc nie wiem skąd to info o wykasowaniu rabatów

 

Bo został tylko rabat dealerski, a nie ma wsparcia z centrali. Wczesniaje były rabaty po kilkanaście a nawet powyżej 20%

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.