Skocz do zawartości

Niedzialajacy komfort i klucz raz otwiera raz nie


kasa1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sa 2 problemy ktore wystapily w jednym czasie. Bmw e66 2006 komfortowy dostep przestal widziec klucz oraz sam klucz otwiera zamyka jak mu sie zechce czasem po jednym kliknieciu zamknie/otworzy czasem po 20 .

Bledow brak .

Wymieniona zostala antena. Problem nie ustapil .

Dodam ze sa 2 piloty jeden leciwy drugi noweczka ASO oba zachowuja sie tak samo .

Teraz pytanie jaki jeszcze modul oprucz samej anteny muwie o antenie tej po lewej w slupku z tylu (radio/pilot) odbiera sygnal po nacisnieciu pilota? No i czy ktos sie spotkal z takim przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Temat ogarniety okazalo sie ze przy opcji z CA jest jeszcze dodatkowa antena i ona zdechla co ciekawe niema jej wymienionej w opisach mysle ze z powodu tych co z walizka pod domem czasem stoja i auto robi znikacza .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o antenie a konkretnie modul tej anteny po prawej stronie z tylu . Jak ktos bedzie potrzebowal wiecej info to mam fajny likn z fajnym opisem wszystkich anten ktore znajduja sie w szybie oraz modulow do ktorych potem idzie sygnal .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam mam wersję z 2006 3.0 long aktualnie auto jest u mechanika bo robił mi zamek w drzwiach od kierowcy okozało się że jest też problem z przewodami w klamce, klamkę naprawił przewody podłączył i okazało się że drzwi otwierają się bez użycia kluczyka kluczyk jest w kieszeni co jest ok.Moje pytanie brzmi czy wszystkie drzwi powinny otwierać się bez użycia kluczyka czy tylko drzwi od kierowcy bo otwierają się tylko drzwi kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
W dniu 15.02.2022 o 21:55, kasa1984 napisał(a):

Mowa o antenie a konkretnie modul tej anteny po prawej stronie z tylu . Jak ktos bedzie potrzebowal wiecej info to mam fajny likn z fajnym opisem wszystkich anten ktore znajduja sie w szybie oraz modulow do ktorych potem idzie sygnal .

Bardzo proszę o info odnoście anten i modułu CA. Wg vin mam handsfree dostęp. Bagażnik otwieram z drzwi nie jestem w stanie.
burnisan69@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.