Skocz do zawartości

G20 M340i Szary Mineralny


stivi_łonder

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i ja. Moje pierwsze BMW. Tak jak pisałem w innym wątku, zamówienie 30.07, odbiór 29.09.

Fotki:

4b204a0b7eb21f03.jpg

9857db86e163e971.jpg

Specyfikacja:

4b0f48449bb7c0d0.jpg

I pierwsze spostrzeżenia po przejechaniu niespełna 1500 km.

Żałuję, że na tym "pseudozaoszczędziłem":

1. Sensatec na desce - podstawowa deska jest bardzo słaba i w wyglądzie i w dotyku. Jakoś nie zwróciłem na to uwagi - pewnie dlatego, że demówka miała sensatec :cry2:

2. Galwanizowane przyciski - podobnie jak wyżej. Niby detale, ale te 500 zł przy całej kwocie to nie byłaby fanaberia.

Nie żałuję:

1. LASERY!!! - te światła robią robotę (nawet jak same lasery się nie załączają i świecą tylko ledy). Mam porównanie do Volvo, Mazdy, Oplowskich Intelliluxów i VW. Jak dla mnie do tej pory bawarskie najlepsze. No i wyglądają zacnie.

2. IDrive7 - szybki do nauczenia.

3. Touchpad z pokrętłem - że audi od tego rozwiązania odchodzi, to dla mnie wielka zagadka. Świetne rozwiązanie i elegancko leży "pod ręką".

4. HK przy odpowiednich ustawieniach fajnie gra.

Czego brakuje:

1. Jednak lędźwi - nie zamówiłem z powodu restrykcji.


Poza tym przy docieraniu silnika, czyli jazda 140-160 km/h na eSkach i autobanach spalanie 8-8,5 literka to dobry wynik. Fajnie zestrojony jest silnik ze skrzynią - raptem 2,5 tys obrotów przy prędkości 180.

Gdzieś tu na forum czytałem o kącie nachylenia przedniej szyby, że przez niego dużo więcej owadów się przykleja. Mam wrażenie, że rzeczywiście tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szerokości życzę, fajny konfig.

Ale gafa z galwanizacja hehe, pierdola ale fajna, Ledzwie mam i raz tylko ustawiłem...

Jak mówisz lasery i hk must have i prawilny motor!!!

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Galwanizacja wygląda jak radio od ruskich z targu. Wybierałem to do póki nie zobaczyłem na żywo na przelącznikach szyb wygląda tragicznie. Dobrze wygląda tylko na przyciskach od zamykania i otwierania bo pasuje do klamki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Gratulację. Niech dobrze służy. Fajny kolor, ba, silnik to klasa sama w sobie :cool2:

Przyciski zwykłe na galwanizowane pewnie da się przemienić? Jakby ten szczegół mocno ci doskwierał :8)

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Z brakiem galwanizowanych przycisków można żyć :D

Podejrzałem jak wyglądają u kolegi w X6 - no na kolana nie powalają.

 

Galwanizowane przyciski obejmuja tylko lewą stronę w boczku kierowcy? Jak tak to komplet mozna teraz złapać za 139 zł i chyba sobie dołożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brakiem galwanizowanych przycisków można żyć :D

Podejrzałem jak wyglądają u kolegi w X6 - no na kolana nie powalają.

 

Galwanizowane przyciski obejmuja tylko lewą stronę w boczku kierowcy? Jak tak to komplet mozna teraz złapać za 139 zł i chyba sobie dołożę.

 

gdzie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z brakiem galwanizowanych przycisków można żyć :D

Podejrzałem jak wyglądają u kolegi w X6 - no na kolana nie powalają.

 

Galwanizowane przyciski obejmuja tylko lewą stronę w boczku kierowcy? Jak tak to komplet mozna teraz złapać za 139 zł i chyba sobie dołożę.

 

gdzie ? :)

 

Wydaje mi się, że powinno pasować :)


https://allegro.pl/oferta/panel-sterowania-szyb-6847099-bmw-x3-g01-x4-g02-11953113998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przy galwanizowanych przełącznikach masz też galwanizowane przyciski od szyb w pozostałych drzwiach. Jak to będzie wyglądać jak tylko u kierowcy będą srebrne. Poza tym przy tej opcji masz też galwanizowany przycisk zamykania i otwierania zamków.

A tak już po trzecie wygląda to tandetnie. Zastanawiałem się nad tym ale jak zobaczyłem na żywo to zrezygnowałem przy zamówieniu.

Do niczego to nie pasuje i wygląda jak ruskie radio z targu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.