Skocz do zawartości

Pomarańcza 318i Bieda Line


Bicu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie


Przyszła kolej na mnie... Autko zamówione koniec maja - odebrane koniec sierpnia (klasyczne 3 miesiące) ;)


Mój poprzedni samochód to Volkswagen Passat 1.4tsi 125KM i powiem jedno, jak dla mnie jest przepaść. Wszystko oprócz ilości miejsca na korzyść BMW.

Nie twierdze, że Passat z tym silnikiem jest zły. To było zwykłe poprawne auto do jazdy od punktu A do B.


BMW jak dla mnie ma to coś, co powoduje że tylko czekam na kolejny wyjazd :)


W automatycznej skrzyni biegów jestem zakochany, prowadzenie ekstra (zwykłe zawieszenie), resorowanie na 17 calach bardzo dobre. Fotele bardzo wygodne (75kg / 175cm), system audio HIFI gra na 4 z plusem - polecam.

Silnika prawie nie słychać przy spokojnej jeździe, wyciszenie (szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej) miód - malina.


Odnośnie dynamiki - nie wypowiadam się, samochód na dotarciu. Myślę, że będzie spoko.


Ciąg dalszy opisu nastąpi... ;)


A0nwhnH.jpg


TkhQqcK.jpg


0rqnUJx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :cool2:


Masz na wyposażeniu coś z restrykcyjnych tematów? Te 3 miesiące oczekiwania to i tak niezbyt długo jak na obecne standardy. Kolor bardzo nietypowy jak na 3er więc na bank będzie się rzucał w oczy :8)

 

Niestety musiałem zrezygnować z Harmana, ale HIFI gra spoko.

Do wersji Sport Line dorzuciłem

* Lasery

* Szyby

* Lędźwie

* Lusterka

* HIFI

* Kierownica M

* Listwy aluminium

* Pakiety Gwarancji i Serwisu


Na razie jestem spełniony. Na początku chciałem wyrwać 3 w cenie doposazonego Golfa tj. ok 130k, finalnie zmieściłem sie w 150k i jestem dumny z zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglada.

Ale ciekawostka, ze masz zwykle zegary - ostatnio wszyscy mieli upgrade do Virtual Cockpit.

 

Dziękuję.

Moje autko nie posiada nawigacji, więc pewnie to jest powodem. Osobiście wolę standardowe zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za oponami zimowymi, ale nigdzie nie mogę uzyskać informacji czy opony bez homologacji maja wpływa na gwarancję i ubezpieczenie auta...

A w Twojej wersji masz opony typu RF ?

Jeżeli tak, to one podobno nie lubią przekładania z felgi na felgę co pół roku, więc dobrze jest mieć na zimę drugi komplet felg z oponami i przekładać całe koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam RF. Mam zwykle opony Michelin Primacy 4. Chciałem brać ma zimę Michelin Alpin 6, ale okazuje się że nie mają homologacji BMW... W moim rozmiarze 225/50 R17 posiadają tylko 2 modele non RF, które nie zaspakajają moich zimowych ambicji ;) A Ty do swojej maszynki coś wybrałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mam RF. Mam zwykle opony Michelin Primacy 4. Chciałem brać ma zimę Michelin Alpin 6, ale okazuje się że nie mają homologacji BMW... W moim rozmiarze 225/50 R17 posiadają tylko 2 modele non RF, które nie zaspakajają moich zimowych ambicji ;) A Ty do swojej maszynki coś wybrałeś?

U mnie RF. Letnie mam - Z przodu 225/40 R19, z tyłu 255/35 R19 na oponach GoodYear

Zimówki będę szukał 18" 225 z przodu i z tyłu bo na zimę lepiej mieć równą szerokość laczka. W ASO taki komplet z felgami kosztuje 10k PLN i oponami z tego co pamiętam Bridgestone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy nie na moją kieszeń. Jeszcze biję się w myślach, czy nie brać z dobrym rabatem 16" felg z oponami z ASO, ale raczej nie zrobię tego mojemu autku... Sam też chyba nie przeżyje wyglądu :)

Zamówię poprostu oponki premium za 2,5k i będę jeździł na wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bezawaryjność dopisze, zapowiada się długi związek :norty:

Czyli do końca leasingu i pół roku dłużej ? też lubię takie związki :wink: :lol:

Już nasz kochany Pan Premier zadba w złotym ładzie, aby związki trwały dłużej niż leasing + połówka... :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Już nasz kochany Pan Premier zadba w złotym ładzie, aby związki trwały dłużej niż leasing + połówka... :nienie:

oby żeby nie było jak przed ołtarzem : nie opuszczę cię aż do śmierci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
No fajnie mieć wreszcie kolegę z tym samym kolorem. Ja nawet nie miałem gdzie zobaczyć pomarańczy przed zamówieniem i spędziłem dziesiątki godzin na necie wyszukując każde możliwe zdjęcie w różnym świetle:) Ale decyzja w 100% trafiona. Każdego dnia cieszy mnie ten kolor. A dodatkowo i ludziom bardzo się podoba. Zakładam, że nie masz XDrive więc oponki premium bez RF i bez homologacji dadzą radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.