Skocz do zawartości

ConnectedDrive - zakup nowych opcji


emzaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Mam na myśli np zakup aktywnego tempomatu. Bo mam radar, gdyż posiadam funkcje wykrywania przeszkód wiec to tylko kwestia wgrania softu.

 

Nie wiem, czy sprawa jest jeszcze aktualna, ani czy nadal czytasz ten wątek, ale przypadkowo trafiłem chyba na opcję z pytania:


https://www.bmw.pl/pl/shop/ls/dp/ACC_Offer_pl


Wygląda na to, że "Aktywny regulator prędkości Stop&Go" to faktycznie opcja, którą można dokupić w dowolnym momencie, bo:

Sprzęt umożliwiający korzystanie z tej funkcji jest bezpłatnie instalowany w pojeździe fabrycznie. Umożliwia to jeszcze bardziej elastyczną konfigurację pojazdu.

Oczywiście z wyjątkiem ustawień odległości, która przy zakupie ACC fabrycznie jest na kierownicy (są inne przyciski z ACC i bez ACC).


Aha, żeby doklikać się do tego linku musiałem się zalogować na swoje konto w BMW. Bez zalogowania może nie działać.


A opcji jest dużo więcej: https://www.bmw.pl/pl/shop/ls/cp/connected-drive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcji jest więcej... ale przechodząc do dalszych kroków okazuje się, że aplikacja weryfikuje to z Twoim numerem nadwozia i już nie jest tak kolorowo, bo opcje przestają być dostępnę. Np. asysten świateł drogowych za 799,0 PLN. Po zalogowaniu się przestaje być dostępny dla mojego pojazdu. A szkoda. Bo ciężko jeździ się nocą bez tego.


Ten tempomat z funkcją hamowania bez możliwości ustawiania odległości to chyba jest standardem w serii 1 F40 teraz. Ale to tylko hamowanie awaryjne i trzymanie prędkości tzn. jadąc z górki auto hamuje poprzez układ hamulcowy trzymając prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Opcji jest więcej... ale przechodząc do dalszych kroków okazuje się, że aplikacja weryfikuje to z Twoim numerem nadwozia i już nie jest tak kolorowo, bo opcje przestają być dostępnę. Np. asysten świateł drogowych za 799,0 PLN. Po zalogowaniu się przestaje być dostępny dla mojego pojazdu. A szkoda. Bo ciężko jeździ się nocą bez tego.


Ten tempomat z funkcją hamowania bez możliwości ustawiania odległości to chyba jest standardem w serii 1 F40 teraz. Ale to tylko hamowanie awaryjne i trzymanie prędkości tzn. jadąc z górki auto hamuje poprzez układ hamulcowy trzymając prędkość.

Mając KAFAS i radar w zderzaku, to zmieniasz manetki i multifunkcję, do tego kodowanie pojazdu i asystent drogowych oraz aktywny tempomat będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając KAFAS i radar w zderzaku, to zmieniasz manetki i multifunkcję, do tego kodowanie pojazdu i asystent drogowych oraz aktywny tempomat będą działać.

 

Ja to rozumiem tak, że jak ktoś myśli o zakupie tego jako "usługi" to pewnie ma gwarancję w toku i nie chce kombinować z ingerowaniem w samochód.


Retrofit wiadomo, że zawsze można zrobić, tylko to już co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.