Skocz do zawartości

Wymiana tylniej listwy nad rejestracja.


66gold66

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie wymiana tylniej listwy ktora znajduje sie nad rejestracja. (chodzi o ta ktora sluzy jednoczesnie do podswietlania rejestracji)

 

posiadam 320d a listwa jest plastikowa w koloze ciemnym (jak to plastik)

kolor auta matowy (jak widac na zdjeciu a avanst.)

 

chcialbym miec ta listwe w koloze auta.

co proponujecie?

 

szukac takiej listwy w tym koloze i ja wymienic, a moze sa jakies "nakladki"

tak jak jest to w przypadku klamek??

 

moje auto jest z 2000 roku , wiec watpie ze znajde fabryczna czesc w takim koloze, bo moje modele maja tylko plastik, ale moze z innych modeli serii 3 ?

przeciesz nadwozie e46 jest tosamo wiec tylnia klapa bagaznika niepowinna sie zbyt wiele roznic a co zatym idzie listwa powinna byc tasama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że chciałbyś listwę w kolorze auta więc najprostszym wyjściem będzie polakierowanie twojej. Wątpię żebyś kupił gotową polakierowaną w takim kolorze jak chcesz i jakby to była używka to żeby jeszcze lakier był nieuszkodzony.

Co do tych chromowanych z allegro to oczywiście kwestia gustu jak to się mówi, ale dla mnie to one wioską zalatują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówisz że klamki można u nas dokupić w kolorze nadwozia ... bo mnie też strasznie boli że są z czarnego plastiku ....

 

P.s. Mam bejce w takim kolorze jak twoja tzn srebrna ... :wink:

Takie sobie BMW by TTC Kraków ;-)

http://images21.fotosik.pl/401/c4c86dad2f2897d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie,

tylko niewiem czemu .. tak cieszko je dostac :(

 

klamki akuratnie mam juz zmienione (zastosowalem nakladki)

bylbym sklonny nawet zastosowac nakladke na ta listwe nad rejestracja .. ale ich niema. . trudniej dostac taka nakladke niz nowa czesc w tym kolore ..

ale sie niepoddam dopadne ta czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakładki na klamki są w kolorze nadwozia ?? czy chrom ?? bo chromy widziałem na allegro w jakiejś chorej cenie ale o lakierowanych pod kolor pierwsze słyszę :?: :?: :?:

 

Gdzie takie nakładki dorwałeś i ile kosztują jeśli mogę wiedzieć ??

Takie sobie BMW by TTC Kraków ;-)

http://images21.fotosik.pl/401/c4c86dad2f2897d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

car shop opole :)

 

ale jak kupowalem .. mowili cos ze juz takich niedostane jak bym chcial drugie ..

albo sciemniali .. albo to prawda

oni sprowadzaja czesci glownie z niemiec ... ale zadzwonic mozesz donich i zapytac, moze uda cisie z nimi to tak zalatwic by ci to wyslali poczta do domu.

musze poszukac numeru i ci podam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...

Witam, proszę o pomoc jak wymienić tylną listwę oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz przycisk bagażnika. Posiadam nową taką listwę ale jak odkręcam te dwie śruby to listwa nie wychodzi i nie mam pojęcia jak ją ściągnąć ponieważ bardzo mocno siedzi, próbowałem podważać z prawej strony śrubokrętem i lekko bok mi wyszedł ale cała listwa dalej nie chciała wyjść a nie chciałem bardzo mocno szarpać by nie połamać czegoś. proszę o pomoc jak wymienić tą listwę może ktoś ma jakieś zdjęcia lub video jak to zrobić??

Bardzo dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są tam 4 śruby o ile dobrze pamietam. Dwie po bokach i na środku po obu stronach przycisku do otwierania klapy

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Więc są 2 odkrecasz i musi wyjść.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.