Skocz do zawartości

Problem z zegarami - nie wyświetlają się zielone kwadraciki


mac433

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!


Mam problem z wskaźnikiem dotyczącym oleju / przebiegu - konkretnie chodzi mi o te znikające z czasem kwadraciki.


Wyświetla mi się tylko jeden kwadracik zielony / pomarańczowy i czerwony. Reszty zielonych nie widać. Inspekcja zresetowana - brak zmian.

Problem pojawił się jakiś czas temu - jednego dnia świeciły się wszystkie pola, kolejnego dnia już brakowało kilku zielonych, po kilku dniach znowu zapaliła się całość, a teraz to już całkowicie zgasły i nie pokazują się te zielone.


Robiłem test zegarów - również nie zapalają się te problematyczne zielona kwadraciki.

Ewidentnie coś w zegarach nie łączy - czy ktoś z Was miał może taki problem? Albo ma namiary na osobę, która byłaby to w stanie naprawić?


Ps. Tam gdzie brakuje kwadratów, pokazują się tylko te poziome linie, które są nad kwadratami - widać je na zdjęciu


11171467_10101970922856718_239497351_o-jpg.556145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie słynna taśma odpowiadająca za brakujące piksele, tez tak kiedyś miałem w e39



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 


Taśma też obsługuje te zielone kwadraciki informujące o interwale olejowym po lewej stronie? Byłem przekonany, że taśmy są tylko przy tych ekranikach, gdzie wyświetla się przebieg / temperatura itd, a te kwadraty to jakimiś ledami są podświetlane.


A co do taśmy, to fakt faktem trochę mi pikseli poginęło... Jeśli jest to powiązane ze sobą to nawet lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wszystko jest na tasiemce. Tylko ta część gdzie biegi są wyświetlane jest na ledach.

 

W takim razie bardzo Wam wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Byłem przekonany, że te kwadraty to też led.


Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.