Skocz do zawartości

pompa wody


jankees

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy się rozni pompa wody w e-30 m-40 od pompy wody w e36 m-40 bo podobno jest jakaś różnica ale ja nie dostrzegłem jej , jedyna różnica jaka jest to to że jedna ma łopatki plastikowe a druga metalowe.
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pomyłkę :duh: kupiłem kiedys pompe wody od M42 ... różniła sie tylko rozstawem śrub mocujących do bloku. Nie miałem ochoty czekać na wymianę więc w ruch poszła wiertarka z bosch'em i pompka działa do dziś bezproblemowo :)

Całkiem mozliwe ,ze wspomniane przez Ciebie pompy też tylko tym sie różnią ... albo tylko kształtem obudowy.

Every weapon needs a master.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj je sprawdzaliśmy i z wyglądu są identyko tylko tak jak pisałem łopatki zamiast plastikowych , metalowe dzisiaj przymiarkę walnołem wszadziłem w blok i jest wszystko idealnie pasuje na śruby, na wisco no poprostu pasuje :jawdrop: więdz jest tylko jedna ewentualność jaka mi się nasówa mam silnik od e-36 tylko za cholere nie mogę pojąć czym te dwa silniki się roznią czy wyjaśniłby mi ktoś to :?: :?: i jeszcze mam takie pytanie czy jak nie odkręce śruby do odpowietrzania na termostacie to czy nie zapowietrzy mi się bo nie mogę jej odkręcić ,wszystkiego próbowałem i nijak ne idzie, :mad2: chyba że zna ktoś inny sposób na odpowietrzenie.czekam na rady i sugestie i z góry dziękuję. :modlitwa:
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie wszystkie inne znalazłem ,ale te które znalazłem to w każdym było o odpowietrzniku na termostacie a ja właśnie nie mogę go odkręcić dlatego poprosiłem o pomoc i dzięki jeszcze raz że mi pomogłeś,to z tego twojego postu rozumiem że nie trzeba odkręcać śrubki na termostacie?? czy tak??jak tak to :cool2: :cool2: i :modlitwa: :modlitwa: i już dzisiaj zasiąde w moją bunię :clap: :dance: ojojoj ale fajnie :dance:
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to se usiadłem i pojeździłem :cry: :cry: za piękne to by było, rozrząd mam do wymiany :mad2: :mad2: jakimś dziwnym sposobem śrubki które trzymaja obudowę rozrządu tego przy bloku się poluzowały i wpieprzyły w pasek :mad2: :mad2: szczęście w nieszcześciu że tylko naderwał się pasek a nie zerwał :modlitwa: no ale znowu w plecy cały dzień i 230 zeta :duh: a tylko 10tyś. przejechałem na nim szlag by to wszystko najjaśniejszy trafił.
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmuszę cały komplet wymienić bo dolna rolka z zębami co jest ma wcięcia od śrubek a zresztą jak wymieniać to już całość żeby mieć spokuj
to właśnie te chwile,kiedy wszystko jest dokładnie takie,jak pragniesz,a jedyne co czujesz to czysta przyjemność.To właśnie daje Ci BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.