Skocz do zawartości

Audio - Elektryka


Szpicu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakoś od 3 dni audio w mojej e90 zaczęło ostro świrować. Wszystko działało normalnie, aż tu nagle przedni prawy głośnik przestał działać, po krótkim odcinku drogi okazało się że gdy skręcam w lewo(na rondzie, skrzyżowaniu) głośnik działa tak jak wcześniej, gdy skręcam w prawo odcina go....kolejnego dnia zaczął mi strzelać tylny prawy głośnik nad tylną kanapą po jakimś czasie działa git wszystko i nagle nie działał mi lewy przedni głośnik również zaczął strzelać. Teraz nie ważne czy skręcam czy nie lewy świruje(włącza się i wyłącza) dodatkowo nie ma basu tak jak by radio grało na flacie, a nawet poniżej miał ktoś już coś podobnego? może ktoś już coś takiego miał i okazało się to pierdołą do samodzielnej naprawy...jak nie to wiadomo elektryk czeka mój wóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To mamy wiedziec? Jakie seryjne? Bussines? Pro? Navi? Jaka? Ccc? Cic? Swiatlowod jest? Wzmacniacz jest? Konfiguracji jest cala masa. Badz dokladny w opisie, inaczej nikt nie jest w stanie cokolwiek doradzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nie wiedziałem że jest, aż tyle rodzajów radia w jednym samochodzie :|

Radio to Alpine profesional MODEL CD73...Auto jest z 2005 roku nie posiada wzmacniacza, nie mam pojęcia czy jest poprowadzona wiązka światłowodu raczej wątpię w to skoro reszta to czysta seria. Nie grzebałem nic w samochodzie ciężko jest mi powiedzieć co tam jest tak dokładnie, jedyne co to radio wykręciłem by zobaczyć co to dokładnie za radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wyglada na uszkodzenie samego radia, jesli, powtarzam, jesli w bagazniku pod tapicerka po lewej, nie masz wzmacniacza.... Radia pro (takie jak Alpine) szly w dwoch konfiguracjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest schowany wzmacniacz gdzieś w bagażniku pod tapicerką to wyszło by na to, że jednak go posiadam, tak jak piszę nic nie grzebałem jeszcze w aucie. zajrzę tam i wtedy może coś się uda. Tak czy siak dziękuję za doinformowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie

Postanowiłem się podczepić by nie pisać nowego tematu.

Interesuje mnie czy zmieniając radio profesional na radio 2 din, muszę oprócz odpowiedniej ramki,zastosować też dodatkowy "stelaż od wewnątrz?


Oraz czy istnieje ryzyko kolizji typu komunikat o błędzie,problemy z anteną, lub konieczność kodowania?


Radio będzie połączone dedykowaną kością.


A może ktoś mógłby się pochwalić swoim radiem 2din z ramką , lub może znajdę coś w galerii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam

pękła mi membrana glośnika basowego pod siedzeniem kierowcy. Czy posiada ktoś na stanie głośnik subwoofer pod siedzeniem kierowcy Harman Kardon do e93? Druga sprawa z jakich modeli mogę dopasować ten głośnik żeby miał takie same parametry? Szukam docelowo z e93 ale ciężko znaleść. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.