Skocz do zawartości

318D Sportline


tymek34

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie zauważył że jedna jest inna. Jakoś na miesiąc przed kupnem auto kapcia złapało i pewnie albo niebyło właściwej albo z niewiedzy serwisanta założyli run flata. Na całe szczęście jak zgłosiłem to nie robili problemów tylko dali mi właściwą oponę i temat zamkneliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zauważył że jedna jest inna. Jakoś na miesiąc przed kupnem auto kapcia złapało i pewnie albo niebyło właściwej albo z niewiedzy serwisanta założyli run flata. Na całe szczęście jak zgłosiłem to nie robili problemów tylko dali mi właściwą oponę i temat zamkneliśmy.

No jeszcze tego by brakowało, że oni przez swoje zaniedbanie / błąd robili problem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
IMG-2349.jpg

 

Twoje liczniki to jeden z przykladow, ze starsze - nie znaczy zawsze gorsze :norty: :norty:

Do tej pory twierdze, ze ktos kto je zaaprobowal byl pijany albo sabotowal na korzysc Audi czy innego MB


used-2021-bmw-3_series-courtesyvehicle-623-20591541-32-1024.jpg

 

Czyli teraz jakbym zamawiał G20 to będę miał te zegary poniżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu nowego brał bym zegary professional. Jeździłem jedynką z tymi zegarami i zajęło mi chwilę żeby się przyzwyczaić. Teraz się zastanawiam czy nie wymienić u siebie na professional.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem bardzo zadowolony, oczywiście musiałem się przyzwyczaić do mocy. Mi brakuje mocy powyżej 140 km/h to ewidentnie brak a tak jest naprawdę wystarczający. Samochód jest lekki w odczuciach z jazdy jest minimalna różnica między 318d a 320xd. 320d nie jeździłem więc się nie wypowiem. Generalnie silnik jest na dwóch turbinach więc potencjał jest. Teraz zrobiłem trasę Warszawa Lublin Warszawa spalanie 4,9 przy tempomacie 120 km/h i 4 osoby w samochodzie. Jak dla mnie spalanie ok. Po Warszawie mam 6,5 l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ja tez będę zadowolony bo takiego zamówiłem :)

Tak turbiny identyczne jak w 320d wiec jest potencjał.

Ten b47 podobno podatny na wirusa.

Jakieś awarie dotychczas ? Monitorujesz wypalanie DPF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to standardowo moduł lusterek był wymieniany a tak wszystko jest ok. DPFa nie sprawdzałem ale raczej niema problemu nawet adblou dopiero litr zużył na 10 000 km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawują się te jasne skóry? Wstępnie chciałem je wybrać z czarnym lakierem ale że czarny lakier ciężko utrzymać to zmieniłem na czarne skóry i biały lakier :)

Teraz nie wiem czy to był dobry wybór. Na pewno czarne łatwiej utrzymać w czystości ( mimo ze dbam o auta ) ale boje się jak czarne sprawdzą się w lecie czy nie będzie parzyło w dupsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze auto z jasnymi skórami i wydaje mi się że szybko się brudzą. teraz czyściłem po 8 miesiącach użytkowania i na fotelu kierowcy widać ślady dżinsów. Myślę że co pół roku trzeba dać na profesjonalne czyszczenia aby zachować świeżość skór. Czarna dakota była najlepsza w utrzymaniu czystości ale parzyła w siedzenie w lato, po za F10 bo tam miałem wentylowaną :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć, komfort jest bardzo duży. Opony mam zwykle i zawieszenie też standard. Co do krawężników to staram się nie najeżdżać na nie. Póki co są ok i mają tą zaletę że nie widać brudu na nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.