Skocz do zawartości

Układ kierowniczy X 6 F16.


Pete X

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne odczucie ,że kierownica "zbyt lekko" kręci w moim X 6 F16 d40. Czy jest to wynikiem mocniejszego wspomagania? Posiadam jeszcze F20 w rodzinie i tam praca kierownicy wymaga trochę więcej siły, ale i czucie jest jakby solidniejsze bardziej stabilne/pewne, z czego to może wynikać?

Z góry dziękuję za sugestie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam/miałem wiele BMW, i nie widzę nic dziwnego we wsoomaganiu w F16.

Więc albo coś jest nie tak, albo masz takie odczucia. Po zmienie trybu na sport/ sport+, wciąż masz tak samo lekko?[/quote

W modzie Sport jest odrobinę stabilniej/ciężej. Nie szukam dziury w całym.. porównując do F20 jest spora różnica.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W f16 kierownica chodzi lekko . Też mam f20 , i w niej jest zdecydowanie ciężej. Poza tym, pytałem kiedyś w serwisie o to i powiedzieli, że tak jest poprawnie. Podobno w czasie produkcji f16 takie były oczekiwania rynku. Tak więc, czas chyba kończyć temat :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem identyczne odczucie,po przesiadce na F16,mialem duzo bmw,ostatnie to e70,i e71 zawsze bylo ciezej,powiem nawet ze bardzo mi sie to niespodobalo,jak pierwszy raz jechalem,nawet powiedzialem sprzedawcy ze prowadzi sie gorzej niz moja poprzednia x6tka,ale teraz juz ok przywyklem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę to dziwne, bo u mnie kierownica stawia "normalny" opór.

Po przesiadce z żony GLE coupe, to wydaje mi się nawet, że pracuje ona zbyt twardo.

Może to kwestia kol, bo mam zestaw 20" z mieszanym ogumieniem.

No i że wzrostem prędkości jeszcze bardziej się utwardza.

Powyzej 140-150 trzeba już sporo siły użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.