Skocz do zawartości

E61 nie otwiera sie tylna szyba w klapie - pomocy


piter_poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wymieniłem przycisk szyby na nowy z aso i nadal sie szyba nie otwiera , ktora wiazka jest odpowiedzialna za ten przelacznik szyby ? praw aczy lewa strona oraz ktora rynienka wewnetrzna czy zewnetrzna w zawiasie klapy ? prosze o pomoc w tej sprawie . rozebralem lotke w klapie i tam wszystko na oko ok , sucho ale jak robilem zwarcie we wtyczce po prawej od diversity to szyba nadal sie nie otwiera . bede wdzieczny za dobre wskazowki aby nie rozbierac i przegladac wszystkich kabli bo reszta działa prawidłowo - chodzi mi tylko o wiazke ktora jest odpowiedzialna za to otwieranie bo pewnie jak znam zycie to przewod sie zlamał , z gory wielkie dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Ja przepinałem wtyczki miedzy zamkami klapy a szyby by zweryfikować zamek, jesli chodzi o kable w klapie nie ma konkretnego wyjścia czy schematu musiałbyś poszukać na google pewnie jest jakiś opis ale ciężko go znaleźć. Wiązka po prawej raczej jest odpowiedzialna za zamek, z lewej myślę ze gruba masa plus rurka od spryskiwaczy i może być też od lamp coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite, tyle tych aut, problemów takich samych cała masa ale konkretów brak

Kolego. Akurat walczę z podobnym tematem. Nie ważne czy zamek czy wycieraczka czy jakieś światło nie świeci , jeśli to jest w klapie to mur beton poszły kable w zawiasie klapy. Nie patrz na to że wyglądają ok. U mnie też na oko były w porządku. Wyprułem je na wierzch i co drugi jest w otulinie przerwany. Też nie mogę znaleźć schematu. Ale na chłopski rozum, jeśli wymienię urwane fragmenty kabli na nowe to każdy przewód musi znów działać. Jak nie to zostaje bezpiecznik, przekaźnik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, kable wymienione, przycisk wymieniony i dalej nic, prąd w przewodach jest, już nie wiem co może być ktos miał taki sam problem?

Prąd na zasilanie zamka idzie? I nie działa? Ale numer.

Albo piny we wtyczce nie łączą albo sam zamek kaput.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.