Skocz do zawartości

328i Biel alpejska


adiki

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym ciśnieniem to jest dziwny temat, bo mi też często tym komunikatem wali, a nigdy nie podaje, ile de facto powinno być, żeby się uspokoiły te czujki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Moja F34 jest z 2014 i ciśnienie jest w opcjach info o pojeździe w iDrive. Serio nie masz? Bimmercode można dołożyć jeszcze temp. opon.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nigdy nie podaje, ile de facto powinno być, żeby się uspokoiły te czujki.

 

Na jakimś ciśnieniu resetujesz system :D można powoli spuszczać powietrze z opon i zobaczyć kiedy zacznie rzucać błędem :D

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

A to nawet nie wiedziałem, że są takie bez wartości. Trzeba im wierzyć na słowo :mrgreen:

Ciekawe czy to kwestia czujników?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ten plastik imitujący metal zrobił się paskudny więc wleciała nakładka na pokrętło od iDrive, fajnie spasowało z tym błyszczącym plastikiem gdzie pokazany jest wybrany tryb jazdy:


IMG-0651.jpgIMG-0703.jpgIMG-0704.jpg


Wpadł też box przed wycieczką do Chorwacji :)


IMG-0708.jpg

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Box, nowszy model mojego ;) domykania zazdroszczę ;)


Udanego urlopu ;) ja właśnie zaciągnąłem norę do Włoch tym razem ;)

 

Dzięki wielkie. Dla Was również ;)

 

Na iDrive to jest tylko nakładka, czy ten stary spod spodu jest wywalony?

 

Po taniości sama nakładka ale efekt jest satysfakcjonujący. Zdejmuje się istniejący dekielek więc jakoś bardzo nie rośnie w górę.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ale czym to się trzyma, magnesem? Zresztą z tego co czytałem komentarze, to raczej marnej jakości.

Ja osobiście mam OGROMNY problem z telefonem S21 Ultra - on jest tak wielki i ciężki, że żaden normalny uchwyt sobie z nim nie radzi, w końcu się poddałem i zamontowałem rozwiązanie ostateczne - dedykowany zewnętrzną przyssawkę do GoPro i przejściówkę na telefon, trzyma jak złoto na szybie w środku, bo to przecież robione pod 200kmh+ na zewnętrzny montaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Sama ramka wokół przycisku awaryjnych blokowana jest na cztery malutkie wkręty na imbusa. Trzyma się OK, choć czasami może się poluzować (dwa razy poprawiałem), ale ja tego nie dokręciłem jakoś przesadnie mocno.

Mocowanie telefonu w oryginale jest na magnes, jest płytka do naklejenia na telefon. Wydaje się mocny, raczej poradziłby sobie bez problemu z S21, ale nie używam tego, więc do końca nie wiem.

Ja wykorzystałem tylko samo to aluminiowe mocowanie do kratki. Przykręciłem do niego trzpień pod mocowanie uchwytu automatycznie otwieranej ładowarki indukcyjnej. S20, iPhone trzyma się na miejscu ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie takie rozwiązanie hybrydowe. S21 ultra jest tak duży i ciężki, jeszcze w etui, że nawet jak pozornie się trzyma, to z czasem odpada. Serio testowałem z 5 różnych uchwytów, mam już w domu kolekcję. A jak zmienię na nowszy tel, to będzie tylko jeszcze cięższy :(


Tak czy siak dzięki za info, faktycznie to ciekawie wygląda i nie pomyślałem nigdy, żeby szukać dedykowanego rozwiązania pod konkretny model BMW. U siebie to bym pod M2 musiał poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

W takim razie musisz mieć uchwyt, w którym telefon się opiera, np. dolną krawędzią. i zamocować go dedykowanym lub zrobić hybrydę, jak ja.

Ja chciałem mieć ładowarkę w uchwycie i nie kleić na szybie ani szczypcami w kratce. Wyjścia nie było jak zrobić z dwóch jeden ;)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama ramka trzyma się dość solidnie na tych 4 śrubkach. Magnes nakleiłem na etui które mam na iPhonie i trzyma się bardzo mocno. Po zamontowaniu na uchwycie trzeba użyć dość dużej siły aby ten magnes odczepić z uchwytu.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
PIĘKNA!!! idealnie wygląda, jak dużo robi ta czerń, Z pierwszych zdjęć autko fajnie białe spoko ale teraz to petarda! Gratuluje

Moje Coupe------------------> http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=160279


Potrzebujesz nowych części ? Dobrych znanych marek ?lub tańszych zamienników? pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nadszedł czas na zmiany i w najblizszym czasie odbieram G26. Dlatego ze smutkiem na twarzy będę się pozbywać F30. Przez ostatnie ponad 4 lata włożyłem w nią sporo pracy i serca dzięki czemu nabrała unikatowego charakteru. Zmieniła się zdecydowanie od momentu kiedy ją kupiłem. Poniżej zamieszczam ofertę z otomoto. Cena do negocjacji, szczególnie dla kolegów z forum. Jakby ktoś był zainteresowany to z chęcią odpowiem na dodatkowe pytania 🙂

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-3-bmw-328i-xdrive-m-pakiet-b-bogate-wyposazenie-ID6GaaDu.html

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.