Skocz do zawartości

Turbina bmw e90 320d 163km 2006rok


marcink912

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Allegro na pewno będzie dobrym wyznacznikiem tego co masz w aucie :cool2: A tak na poważnie wystarczy włożyć telefon i zrobić zdjęcie swojej turbiny, jak będzie wielki napis z przodu GARRET to będziesz wiedział co masz. Mitsubishi ma tylko numery z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tydzień temu wymieniłem turbine na używaną.Luzów praktycznie zero wirniki po stronie ciepłej jak i zimnej w idealnym stanie ale no właśnie ale.jest delikatny świst do 1500 obrotów i jak puszczę nogę z gazu,szczególnie na zimnym silniku.Dzisiaj odpiąłem przewód od interkulera do przepustnicy i oleju sporo. Nie czyściłem interkulera po montażu turbiny .Teraz pytanie jest możliwość że wypycha teraz ten olej co się zebrał w icku przy starej turbinie?(o jak bym chciał żeby tak było)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Tydzień temu wymieniłem turbine na używaną.Luzów praktycznie zero wirniki po stronie ciepłej jak i zimnej w idealnym stanie ale no właśnie ale.jest delikatny świst do 1500 obrotów i jak puszczę nogę z gazu,szczególnie na zimnym silniku.Dzisiaj odpiąłem przewód od interkulera do przepustnicy i oleju sporo. Nie czyściłem interkulera po montażu turbiny .Teraz pytanie jest możliwość że wypycha teraz ten olej co się zebrał w icku przy starej turbinie?(o jak bym chciał żeby tak było)

\

\

Tak, albo czyszczenie, albo kilka tys km bedzie wypychalo ..

zależnie od stylu jazdy,


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nic niepokojącego nie słyszę , niektóre turbiny są głośne inne są ciche, tutaj ładnie świszczy, jeśli na kompie nie pokazuje jakichś dziwnych wartości i nie ma chmury dymu siwego to może być wszystko w normie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem po raz kolejny turbinę na regenerowaną ale jak świstało tak nadal śwista ,Porządnie się wsłuchałem i jestem pewien że to nie jest turbina a śwista z pod miski olejowej.Czyżby pompa olejowa a może wałki balasujące?Przekopałem internet i nic nie znalazłem żeby ktoś miał taki problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.