Skocz do zawartości

Turbina bmw e90 320d 163km 2006rok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie pytanie do znawców tematu muszę wymienić turbinę i teraz czy od wersji silnikowe 122km będzie pasować i jeszcze jedno przeglądałem alegro i są garetta i mitsu czy jedna i druga podejdzie .Dodam że mam dpf
Opublikowano
  • Autor
Sprawdzałem na tej stronie i jest mitsu ale na alegro są turbiny gareta i w opisie że pasują do tych roczników
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Allegro na pewno będzie dobrym wyznacznikiem tego co masz w aucie :cool2: A tak na poważnie wystarczy włożyć telefon i zrobić zdjęcie swojej turbiny, jak będzie wielki napis z przodu GARRET to będziesz wiedział co masz. Mitsubishi ma tylko numery z przodu.
Opublikowano
  • Autor
Patrzałem jest mitsu ale wiecie jakie są opinie tych turbawek dlatego pytam
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Tydzień temu wymieniłem turbine na używaną.Luzów praktycznie zero wirniki po stronie ciepłej jak i zimnej w idealnym stanie ale no właśnie ale.jest delikatny świst do 1500 obrotów i jak puszczę nogę z gazu,szczególnie na zimnym silniku.Dzisiaj odpiąłem przewód od interkulera do przepustnicy i oleju sporo. Nie czyściłem interkulera po montażu turbiny .Teraz pytanie jest możliwość że wypycha teraz ten olej co się zebrał w icku przy starej turbinie?(o jak bym chciał żeby tak było)
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Tydzień temu wymieniłem turbine na używaną.Luzów praktycznie zero wirniki po stronie ciepłej jak i zimnej w idealnym stanie ale no właśnie ale.jest delikatny świst do 1500 obrotów i jak puszczę nogę z gazu,szczególnie na zimnym silniku.Dzisiaj odpiąłem przewód od interkulera do przepustnicy i oleju sporo. Nie czyściłem interkulera po montażu turbiny .Teraz pytanie jest możliwość że wypycha teraz ten olej co się zebrał w icku przy starej turbinie?(o jak bym chciał żeby tak było)

\

\

Tak, albo czyszczenie, albo kilka tys km bedzie wypychalo ..

zależnie od stylu jazdy,


Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Ale sķąd ten świst ? Na zimnym jak i na ciepłym równo gwiżdże
Opublikowano

Szczerze to nic niepokojącego nie słyszę , niektóre turbiny są głośne inne są ciche, tutaj ładnie świszczy, jeśli na kompie nie pokazuje jakichś dziwnych wartości i nie ma chmury dymu siwego to może być wszystko w normie.


Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj wymieniłem po raz kolejny turbinę na regenerowaną ale jak świstało tak nadal śwista ,Porządnie się wsłuchałem i jestem pewien że to nie jest turbina a śwista z pod miski olejowej.Czyżby pompa olejowa a może wałki balasujące?Przekopałem internet i nic nie znalazłem żeby ktoś miał taki problem
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dziura w wężach powietrza , może intercooler . Popatrz na zacieki oleju na tych elementach .
Opublikowano
  • Autor
Wszystko szczelne interkuler miałem wyjętey do czyszczenia jest w idealnym stanie nawet zapocenia żadnego nie ma.Swiszczenie słychać już na wolnych obrotach wystarczy trochę gazu i świszczy razem że wzrostem obrotów
Opublikowano
  • Autor
Doradźcie co jeszcze sprawdzić gdzie szukać powodu tego świstu
Opublikowano
Ja nie słyszę tu nic niepokojącego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.