Skocz do zawartości

Jaki macie przebieg w swojej e60 ?


loxenix

Rekomendowane odpowiedzi

Do 90% e60 trzeba dodać 100 lub 200 tys km :twisted:

Zgadzam się z tobą ,ale to dotyczy wsystkich aut sprzedawanych w Polsce sprowadzonych świeżo z za miedzy.Dlatego wsystkie swoje samochody osobiście sprowadzam z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do tego że aby sprzedać auto to będzie trzeba licznik przekręcać w drugą stronę.. A jednak zdarzają sie perełki z niskiem przebiegiem , jak kogoś ogarnia śmiech na widok małego przebiegu Bmw w dieslu to poprostu mało w życiu widział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dopiero powidzieć o e34 525tds z przebiegiem 109tyś którego przywiozłem bratu 3 lata temu.Rozumiem że ludzie nie wierzą w tak niskie przebiegi bo nikt takiego samochochodu na handel nie sprowadzi bo jego cena jest dwa albo trzy razy wyższa niż u nas sztuka z przebiegiem 150tys która realnie ma 400tyś.Samochody są z niskimi przebiegami ale za ten przebieg trzeba zapłacić i kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
520d N47D20C, 05/2009, przebieg na dzień dzisiejszy to 224 kkm

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na moim przykładzie.

535d kupiłem w VI 2018r, jeździłem tylko w weekendy i głównie trasa, bo miałem jeszcze do pracy e46 które sprzedałem dzień od wrzucenia

ogłoszenia w I/II 2019.

W XI 2019 kupiłem 2-gi samochód ( 1-szy przyrząd ) do pracy i tłuczenia w mieście.

Czasem BMW zrobię w miesiącu 20 km a czasem 1000, 2-3 razy się zdarzyło po 3000 km w miesiącu.

Z tego co mi wiadomo, choć ręki oczywiście nie dam sobie uciąć, poprzedni właściciel robił z nią podobnie jak ja teraz, przez ok 4 lata gdy była

w jego rekach.

Kupowałem miała coś koło 150 kkm a teraz ma coś koło 182 kkm.

Weryfikowałem jak mogłem, m.in. ASO, bmw check i inne, niby wszystko się zgadza, ale również ręki nie dam sobie uciąć.

Tyle, że ja tej sztuki nie zamierzam przez następne lata sprzedawać, stąd takie traktowanie.

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja moja bede mieć w maju 10 lat i też mi się nie spieszy żeby sprzedać a raczej nawet o tym nie myślę

Średnio rocznie 15-20 k

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie 3.0 ropniak 218 M57N żeliwo, zastanawiam się na chipem, ale niewiem czy się nie rozpadnie :P, 360nalotu od 7 lat w moich rękach. Import z Belgi.


Co do przebiegów nie wierze w 90% w ich nalot szczególnie diesli z Niemiec. W Niemczech tak samo kręcone liczniki są jak u nas. U mnie dopiero jakieś dziwne akcje zaczęły się dziać w na przełomie tamtego i tego roku 358k. Wcześniej poza NIVO nic.


Jestem w stanie uwierzyć w niski przebieg auta z Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.