Skocz do zawartości

Instrukcje w wersji PDF


Byrka20

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam link do pełnych wersji instrukcji w PDF: https://files.fm/u/33hgpfz3s

Link może wygasnąć za dwa miesiące, w razie W, prosba o kontakt.


W załączniku:


- pdf do G21

- pdf do G21 plug-in

- pdf do pełnej kopii navi

- 2 dodatkowe pliki z certyfikatem zgodności itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wrzucam link do pełnych wersji instrukcji w PDF: https://files.fm/u/33hgpfz3s

Link może wygasnąć za dwa miesiące, w razie W, prosba o kontakt.


W załączniku:


- pdf do G21

- pdf do G21 plug-in

- pdf do pełnej kopii navi

- 2 dodatkowe pliki z certyfikatem zgodności itp.

 

To ja poproszę jeszcze raz o tę instrukcję. Przy czym szczególnie chodzi mi o audio.

pozdro i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, Panie Hamera - to jest złoto! :cool2: Link oczywiście działa, potwierdzam :)

Teraz pytanie - czy do 330i instrukcja będzie taka sama jak ta do 320i? Jeśli nie - to pokierujecie mnie skąd można pobrać interesującą mnie wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, Panie Hamera - to jest złoto! :cool2: Link oczywiście działa, potwierdzam :)

Właśnie wiem! A nikt specjalnie chyba się nie zainteresowal. Przeszło bez echa :)

 

Teraz pytanie - czy do 330i instrukcja będzie taka sama jak ta do 320i? Jeśli nie - to pokierujecie mnie skąd można pobrać interesującą mnie wersję?

 

Zdecydowana większość będzie taka sama. Wiadomo, że będą się trochę różnić rozdziały o silniku itp.


Ja kupiłem tą wersję na eBay'u. Inne też są dostępne.

Można dawać na forum linki do eBay'a? Jak nie, to proszę usunąć.


Dostaje się link do pliku PDF parę minut po zapłaceniu.


https://www.ebay.co.uk/itm/113979580536

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zapytam, po co instrukcje w PDF jak jest Drivers Guide ? ściąga wam pod VIN instrukcje do Waszego auta :mrgreen:

 

Driver's Guide to instrukcja obsługi. Znajdziesz tam informacje, którym guzikiem zmienić stacje radiową :wink:

To co ja udostępniłem, to jest Workshop Service Manual. Z tym, rozbierzesz samochód na atomy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zapytam, po co instrukcje w PDF jak jest Drivers Guide ? ściąga wam pod VIN instrukcje do Waszego auta :mrgreen:

 

Driver's Guide to instrukcja obsługi. Znajdziesz tam informacje, którym guzikiem zmienić stacje radiową :wink:

To co ja udostępniłem, to jest Workshop Service Manual. Z tym, rozbierzesz samochód na atomy :cool2:

 


A to już ściągam i zapisuje, to mi się przyda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja udostępniłem, to jest Workshop Service Manual. Z tym, rozbierzesz samochód na atomy

 

I nie tylko. Zawiera też informacje jak poprawnie serwisować samochód. Przykładowo - to co mnie interesuje, czyli geometria, powinna być robiona przy zatankowanym pod korek samochodzie + z odpowiednim obciążeniem na siedzeniach. Wygląda na to że w Warszawie chyba o tym nie wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja udostępniłem, to jest Workshop Service Manual. Z tym, rozbierzesz samochód na atomy

 

I nie tylko. Zawiera też informacje jak poprawnie serwisować samochód. Przykładowo - to co mnie interesuje, czyli geometria, powinna być robiona przy zatankowanym pod korek samochodzie + z odpowiednim obciążeniem na siedzeniach. Wygląda na to że w Warszawie chyba o tym nie wiedzą...

 

Tak, oczywiście. To dużo więcej niż tylko instrukcja, jak rozebrać samochód. Moja odpowiedź była bardzo uproszczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

najłatwiej pobrać sobie apkę BMW Driver's Guide i po wpisaniu VIN jest dostępna instrukcja w PDF. Jeśli jeszcze nie masz auta, to wpisz VIN innego podobnego (np. z ogłoszeń na portalach pośredniczacych w handlu autami)


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bmwgroup.driversguide.row&hl=pl&gl=US (ten link akurat dla Androida)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej pobrać sobie apkę BMW Driver's Guide i po wpisaniu VIN jest dostępna instrukcja w PDF. Jeśli jeszcze nie masz auta, to wpisz VIN innego podobnego (np. z ogłoszeń na portalach pośredniczacych w handlu autami)


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bmwgroup.driversguide.row&hl=pl&gl=US (ten link akurat dla Androida)

 

Domyślam się, że obaj koledzy pytają o Workshop Service Manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.