Skocz do zawartości

[e46]pytanie dotyczace alarmu


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też nie słychać - tylko przy zamykaniu jest sygnalizacja kierunkami - przy otwieraniu juz nie , jedynie oświetlenie wnętrza się zapala - alarm działa , otwieranie i domykanie szyb również - to sygnalizowanie dżwiękiem to wiocha dla mnie , dobre do Peugeota :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Otwórz szybe np. od kierowcy , zamknij auto pilotem i po okolo 30 sekundach wlorz reke do srodka , wowczas powinny sie uruchomic czujniki ultradzwiekowe a jak nie to otworz drzwi od srodka jezeli jest alarm po otwarciu drzwi juz napewno powinien sie wlaczyc.

no oki to wiem tylko problem w tym że sie nic nie włacza i nie wiem czy jest odłaczony czy go nie ma bo w opisie jak kupowałem bylo napisane ze alarm jest. Nawet nie sprawdzałem bo był to szczegół mniej istotny na ktory nie zwrociłem uwagi wydaje mi sie ze jest odlaczony. Chodzi mi czy wie ktoś który bezpiecznik seryjnie jest od alarmu albo gdzie szukac centralki badz syreny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za alarm odpowiedzialne są 2 bezpieczniki: 49 i 67. Mi się załączal alarm bez powodu, czasami nawet w 10 sekund po zamknięciu auta. Odłączyłem te dwa bezpieczniki i był spokój. Tylko że oprócz alarmu nie działało kilka innych rzeczy: centralny, szyby, wycieraczki, oświetlenie w kabinie itp. A syrena znajduje się pod filtrem przeciwpyłkowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za alarm odpowiedzialne są 2 bezpieczniki: 49 i 67. Mi się załączal alarm bez powodu, czasami nawet w 10 sekund po zamknięciu auta. Odłączyłem te dwa bezpieczniki i był spokój. Tylko że oprócz alarmu nie działało kilka innych rzeczy: centralny, szyby, wycieraczki, oświetlenie w kabinie itp. A syrena znajduje się pod filtrem przeciwpyłkowym

wielkie dzieki jutro z rana zaraz bede sprawdzał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.